2015 Yılı Hedefleriniz neler ?

'Lak Lak' forumunda Tyler tarafından 25 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Tyler

Tyler Kayıtlı Kullanıcı

Ben sağlam bir şekilde E-ticaret Sektörüne gireceğim. Ve şirketi genişletip, sadece SEO değil Web Tasarım'a da ağırlık vereceğim. Sizler neler planlıyorsunuz ?

2. AlfaOis

AlfaOis Kayıtlı Kullanıcı

SEO yapılan bir iş ortamında baştan tasarım ve yazılım üzerine destek sağlamak en sağlıklısı olacaktır. Yönettiğim internet sitelerinin yanına bir e-Ticaret sitesi de benden gelebilir ama bu 2015'in son çeyreğine doğru olacak, daha önce ki e-ticaret tecrübesini aktarabileceğim sağlam bir yapı için plana uygun gitmek ve acele etmemek lazım. Bu süre zarfında kontaklara ek kişiler, tedarikçiler ve yeni bağlatılar ile yola devam edip planlanan süreye hazır olacağız inş. bakalım.

Tyler bunu beğendi.
  3. elegan

elegan Kayıtlı Kullanıcı

küçük bir e-ticaret bende düşünmüyor değilim :D onun dışında üniversite başlıyor ver elini bekar hayatı..

4. cernobil

cernobil Kayıtlı Kullanıcı

Hedeflerim cok belirgin aslinda elimde bulunan bir kac tane site ile yil sonuna kadar aylik en az 1.5ootl gelir hesapliyorum. Tabi bazilari icin ufak olsade benim icin iyi rakam sonrasinda gelisimlerimi bu yonde yurutmeyi ve yil sonunda isimle iliskiki kesit home ofis calismayi planliyorum

5. Ahmetbrkt

Ahmetbrkt Kayıtlı Kullanıcı

2015 ' de bir yerel site ve bir e-ticaret sitesi planım var. baska konulara kapalı olacam :)

pıtırcık bunu beğendi.
  6. okursan

okursan Kayıtlı Kullanıcı

Elimdeki sitenin tekilini binin üzerine çıkarıp kendince de olsa düzenli bir gelir elde etmesine uğraşacağım. Akabinde yabancı niche site veya mikro download sitesi işine girebilirim.

7. monolog

monolog Kayıtlı Kullanıcı

Pek az rakibin çok talebin bulunduğu ve gün geçtikçe popülerleşen bir alanda e-ticaret. Güvenlik sistemlerinin satışlarını arttırmak için gerekli çalışmaları yapıp günlük 2 satış ortalamasını tutturmak. Diğer sitelerden +10k gelire ulaşmak.

okursan bunu beğendi.
  8. serdar41

serdar41 Kayıtlı Kullanıcı

E-ticaret kategorisi forumun açıldığı ilk günden beri yazıyorum olmalı diye ama işte ahh ahh:) Temelden, pazarlama,strateji,tedarik,ar-ge vb. yani e-ticaret hakkında herşeyin olması lazım, şart gibi bence. Bol kazançlar..

9. simaofcp

simaofcp Kayıtlı Kullanıcı

Aylık 3 bın kazanıp sadece sitem için çalışmak

10. Tyler

Tyler Kayıtlı Kullanıcı

Tüm hedeflerimiz para üzerine kurulmuş :D

11. wincih

wincih Kayıtlı Kullanıcı

2015 e 7 farklı proje ile gireceğim 3 ü lokal kalan 4 ü genel projeler bunlara yoğunlaşacağım.

Ek olarak müşteri networkümü büyütme planım vardı oda ufaktan olmaya başladı, bakalım hayırlısı.

Son olarak büyük bir blog networkü kurma hedefim vardı hayırlısı ile ilk adımı attım. :)

12. monolog

monolog Kayıtlı Kullanıcı

Hayatın gerçeği "para" hocam :) Baktığınız zaman sağlık bile çoğunlukla para ile geliyor. İbrahim Tatlıses yerine biz kafamızdan vurulsak şuan meftaydık örneğin. Bunun dışında aşk, huzur yine para ile paralel hissiyatlar. Para varsa sen istediğin kadını seçersin ve paranın getirileriyle onu kendine çok rahat aşık edersin.

Karrizima, sekeno, okursan ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  13. The-Doctor

The-Doctor Kayıtlı Kullanıcı

Adsense'den araba alabileceğim bir site yapmak :) daha başlamadım ama kafama koydum :)

okursan bunu beğendi.
  14. Sherlock Holmes

Sherlock Holmes Kayıtlı Kullanıcı

Niche bir sektörde sitem var. Şimdi sadece yazılar yayınlayıp adsense kazancı elde ediyorum. Bu sektöre yeni başladığım için şimdilik sektör araştırması yapıyorum. Sadece bu sektör için e-ticaret sitesi planlıyorum. Diğer adsenseli siteleri büyütmeyi planlıyorum.

15. muhammed

muhammed Kayıtlı Kullanıcı

Kosgeb için gerekli olan girişimcilik sertifikamı aldım. Yıl sonuna kadar ofis açmayı hedefliyorum :)

16. GeleceginİsAdamı

GeleceginİsAdamı Kayıtlı Kullanıcı

Haziran'da düzgün bir ortak bulup ofis açma hedefim var.

17. tolga07

tolga07 Kayıtlı Kullanıcı

Şu anlık bir hedefim yok diyebilirim. Ancak kendi sektörümde hit kazanma yöntemlerini buldum diyebilirim ve bu yolda devam edecem gibi.

18. sifahocasi

sifahocasi Kayıtlı Kullanıcı

Bir mağaza açmayı düşünüyorum.
    Birde E-Ticaret sitesi açmayı düşünüyorum (Açılıyor şuan)

19. MertcanGokgoz

MertcanGokgoz Kayıtlı Kullanıcı

iş bulup çalışmak istiyorum böyle olmuyor. Birde sitem tıkırında gitsin hitler artsın yeter bide ailem ve bana sağlık mutluluk huzur başka ne isterim ki :)

20. Ramiz TAYFUR

Ramiz TAYFUR Kayıtlı Kullanıcı

Büyük idealler zorlu yollar gerektiriyor. 2015 Yılı hedeflerimi şurada blogumda yazmıştım biraz uzun :)

Bu Sayfayı Paylaş