%95 Tekillikte Spin İngilizce Makale Almak (Copyscape Resimli)

'Keşfim Var' forumunda mtasdemir tarafından 2 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. ufuk

ufuk Kayıtlı Kullanıcı

Videolu Anlatımı Göremedim Fakat ...?

2. mtasdemir

mtasdemir Kayıtlı Kullanıcı

Yazıyı paylaşırsanız görebilirsiniz. Ortalarda bir yerde

3. ozgr

ozgr Kayıtlı Kullanıcı

Teşekkürler girişmek için temel olarak çok güzel öğretici bir yazı fakat bunları yapıp hadi nerde kazanç diyenler olacaktır
    bu kadar basit değil gerisi sizin yeteneğinize ve yaratıcılığınıza kalıyor
    aslında treni rayına oturtunca çok kolay iş çakallığa bakıyor ama insan gözünde büyütüyor
    bunca zaman saçma sapan işlerle uğraştım birde buna girişelim bakalım :)

4. Red

Red Kayıtlı Kullanıcı

Yanlış anlama kendi sitenizde bile bu programın tanıtımı oldukça fazla neden acaba merak ettim? emek veriyorsunuzda millet alıcak yapamıcak vebal altında kalmayın derim.

Ayrıca spinli işler bitti dedikce millet spine yükleniyo insan yazmadıktan sonra spin etmek kullanıcıyı kızdırır ancak bununda vadesi uzun surmez.

5. Blackwindow

Blackwindow Kayıtlı Kullanıcı

bu programidaha once kullanmadim onemli olan ozgunlestirme degerinden cok readable degeri. okunabilir degeri nedir?

6. mtasdemir

mtasdemir Kayıtlı Kullanıcı

Program SKYnet'in yapay zekasından faydalanarak insan gibi makaleler yazmaktadır :p Arkadaşlar program bana ait değil. Bildiklerimi anladıklarımı açıkladım. Her çıkan metnin kullanıcıya hitap ediş şekli farklıdır.

Spin makalelerin ortalama bir okunabilirliği olur. Artık nasıl kullanacaksınız, ne şekilde kullanacaksınız, orası sizlere kalmış. :)

7. Psikolog

Psikolog Kayıtlı Kullanıcı

Eyvallah, deneyeceğim.

8. karga

karga Kayıtlı Kullanıcı

Ben bir dönem bu işten çok ekmek yedim özelliklede farklı dillerdeki makaleleri ingilizce'ye çevirerek, ama şunu söylemekte yarar var google bizden zeki. Mutlaka yazdığınız makaleleri kontrol ederek girin. Devrik cümle, gramer hataları gibi şeyleri özellikle ingilizcede inanılmaz zekice anlıyor google ve size uyarı gönderiyor, webmaster tools'dan uyarı aldığımı biliyorum.

Bu Sayfayı Paylaş