Adsense alternatifi olabilecek reklam sistemleri

'Diğer Reklam Sistemleri' forumunda cryptosam tarafından 27 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. selcuk79

selcuk79 Kayıtlı Kullanıcı

merhaba bende bir sitemde adhood denedim hiç verim alamadım.o kadar gösterim var hiç tıklama yoktu.

2. SEOrea

SEOrea Kayıtlı Kullanıcı

Google Adsense gibi bir reklam ağı yok, daha doğrusu adsense gibi para kazandıran, kazanç sağlayan bir sistem yok. İnsanı site açmaktan soğutuyorlar. Adsense banlandığı an site sahipleri kan ağlıyor. Kaç yıldır aynı sorun var, adsense'in alternatifi nasıl olmaz ya? Şaşırıyorum. Diğer bir konu da adsense yayıncılarına hiç tolerans tanınmıyor, sıfır toleransla Google eline alıyor baltayı istediği site sahibini doğruyor. Tekel olmakta böyle bir şey işte. İnsanlara yardımcı olmak isteyen, hobi amaçlı bu işleri yapıp sonraki süreçte kazanç elde etmek isteyen, hiç bir illegal seo yöntemine vs başvurmayan insanları bile rezil bir duruma getiriyorlar. Zaten site kurmak zor, ilerletmek zor, sürdürmek zor birde fedakâr insanların kazanç kaynağını kesiyorlar. Daha sonrada insanlar kazanç kaynağı kesildiği için ya siteyi kapatıyor ya kiraya veriyor ya da siteyi satmak durumunda kalıyor. Sonra da biz dönüyoruz kendi kendimize diyoruz ki, internette kaliteli içerik yok. Arama motorları rezalet, içerikler yazılmak için yazılıyor. Bilgiler her geçen gün azalıyor, ee azalır tabii. O kadar fedakâr insanı kaybediyoruz ki Adsense yüzünden sayamam bile.

Para olmadan bir şey olmaz, hiç bir işte gelişmez. Google internetin gelişip iyi duruma gelmesini istiyorsa önce site sahiplerinin kazançlarına engel koymasın, koyarsa da internet rezil durumda, şöyle böyle demesin. Adama gülerler.

Son düzenleme: 12 Aralık 2014
    Karrizima ve Cihan bunu beğendi.
  3. Gokhan

Gokhan Kayıtlı Kullanıcı

ben kullandım , sayfa her yenilendiğinde reklam çıktığı için kaldırdım.

Reklamın içeriğinde sıkıntı veren bir durumla karşılaşmadım.

4. EmeNaTioNaL

EmeNaTioNaL Kayıtlı Kullanıcı

Aynen öyle, bende tecrübe ettim koydum 3 günde 20 dolara yakın birşey verdi ama 1. sırada olduğum kelime de 2. sıraya düştüm ne hikmetse ve arkadaşın söylediğine göre 1 kaç saniye sonra başka bir url yede yönlendirme yapıyormuş, kullanıcı girişlerimde de bir dengesizlik sezdim bu sebeple click reklamı kaldırdım. Tavsiye etmiyorum kaldırdım bannerler duruyor sadece.

5. grafen

grafen Kayıtlı Kullanıcı

Gösterim başı adonly öneririm.Cpmnet fazla bırakmıyor

6. EmeNaTioNaL

Adonly gösterim başı ne veriyor 1000 k ya mesela? Ama orda 20 dolar oldu şimdi onu bırakıcakmıyım :))

7. grafen

grafen Kayıtlı Kullanıcı

Tıklamayada verdiğinden birşey oranlar değişiyor ama bana 18 k hitim varken 0.30$ veriyordu 1k gösterime sayfaya 3 reklam koyma hakınız var

8. EmeNaTioNaL

tık başı ne veriyor acaba ? Gösterim hiç kesmedi beni.

9. Süha Mete

Süha Mete Vip Üye

Okunulması gereken bir konu olmuş, çok sık sorulan bir soru çünkü.

10. grafen

grafen Kayıtlı Kullanıcı

Hocam ilk olarak 20$ cpmnet kaldı ikinci olarakta 2 gösterim başı reklam adonly den 1 popmyadden popup 18 k hite günlük 35-40 tl bırakıyordu

11. grafen

grafen Kayıtlı Kullanıcı

Hocam siz hangi reklamlarını kullanıyorsunuz Betsburada affilliate mi yoksa bet10 mu?

12. grafen

grafen Kayıtlı Kullanıcı

Yakında facebook atlas türkiyede aktif olur rekabet ozaman başlar fazla sürmez google'un saltanatı

wincih ve SEOrea bunu beğendi.
  13. nevmedya

nevmedya Kayıtlı Kullanıcı

admatic.com.tr işinize yarayabilir. bugünlerde çok aktif ve cömertler

14. okursan

okursan Kayıtlı Kullanıcı

Adsense sisteminden engellenenleri adsense ortaklarında kabul ediyorlar mı acaba?

15. administrator

administrator Kayıtlı Kullanıcı

oyun sitesi olanlar epicgameads kullanabilirler...

16. Mutluhan

Mutluhan Kayıtlı Kullanıcı

Adsense kabul etmedi yazınızı okudumda tık başı ne durumda acaba?

17. hastesi

hastesi Kayıtlı Kullanıcı

4$'a kadar çıkabiliyor.

18. Mutluhan

Mutluhan Kayıtlı Kullanıcı

Sanırım kayıt olacağım başka bir alternatif bilmiyorum. Önerisi olan varsa lütfen söylesin.
    Kolay gelsin.

19. cagomi

cagomi Kayıtlı Kullanıcı

büyük dizi siteleri genelde Adonly.com umu kullanıyor ?

20. Batur

Batur Kayıtlı Kullanıcı

Wordpress reklam servisi var. Kullanmadım ve detayları hakkında pek bilgim yok.

WordAds

Heisenberg bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş