Adsense alternatifi olabilecek reklam sistemleri

'Diğer Reklam Sistemleri' forumunda cryptosam tarafından 27 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. Ahmetbrkt

Ahmetbrkt Kayıtlı Kullanıcı

uzmanreklam kullanıyorum gayet kaliteli haftalık ödeme 20 tl yi geçince alıyorssunuz. haftalık 400 alıyorum. ama mobil reklam için konusuyorum ben diger reklamlarını kullanmadım

2. Heisenberg

Heisenberg Kayıtlı Kullanıcı

mobil siteniz mi var hocam mobil reklamı nasıl kullanıyorsunuz.

3. Ahmetbrkt

mobil sitem yok blogum var günlük 7k hit % 70 mobil uzman reklamdan yönlendirmeli kullanıyorum.

4. Ahmetbrkt

1k hit 35 tl veriyorlar. haftalık düzenli oalrak aldıgım için baska sitelere gitmiyorum

5. grafen

grafen Kayıtlı Kullanıcı

Hocam mobil kullanıcı kaçar sitenuzden tavsiye etmiyorum

6. Ahmetbrkt

kacan kovalanır hocam:D yaklasık 2 aydır kullanıyorum hitim hep aynı. hitin çıktıgı oluyor ama 6k altına düstügü olmadı. sosyal medyadan sürekli haftada bir trafik yapıyorum. site ziyaretçisi :%50 aynı zaten

7. Ahmetbrkt

pardon blog :)

8. kubilay029

kubilay029 Kayıtlı Kullanıcı

evet hocam genelde öyle

9. Heisenberg

Heisenberg Kayıtlı Kullanıcı

hocam reklamlar mobile nasıl çıkıyor merak ettim sakıncası yoksa site hangisi bakabilirmiyim

10. Ahmetbrkt

tamam atıyorum

11. Mutluhan

Mutluhan Kayıtlı Kullanıcı

Adsense'ye 4. kez başvurmama rağmen 1. onayı bile alamadım. Politikalara uymuyor diye mail geliyor her defasında. Alternatif bir yerlere bakmam gerek.
    Media.net davetiye ile oluyor sanırım başvuru yaptım ancak henüz geri dönüş yapmadılar. Başka bildiğiniz bir yer var mı acaba?

Bu Sayfayı Paylaş