• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Adsense Başvuru Yöntemi

SiyahGiyen

Kayıtlı Kullanıcı
Öyle farklı farklı formüller beklemeyin. Defalarca başvuru yapılmış ve sürekli olarak adsense hesabını aldığım bir yöntemi yazacağım.
  1. Başka hiç bir şeyde kullanmayacağınız bir tarayıcı indirin. (Çok büyük bir etkisi var mıdır bilmiyorum ama ben buna dikkat ediyorum.)
  2. Sıfır bir Gmail hesabı alın. Bilgilerinizi elinizden geldiği kadar doldurun. Profiliniz sağlam olsun.
  3. G+ hesabınızı tanımlayın. İyi bir resim yerleştirin. Hatta spam olmayacak şekilde 3-4 kişiyi takip edin.
  4. İngilizce bir site ile alacağız adsenseyi. Bu yöntemde sıfırdan bir ingilizce site açılacak. İçine çok değil günlük 1 yazı girin. (özgün makale şeklinde, spin falan değil.)
  5. 1 hafta sonunda elimizde 7 makale var. Adsense başvurusunu yapın. Sonra günlük içerik girmeye devam edin. Elinizden geliyorsa günlük makale sayısını 2ye çıkarın.
  6. İlk onayı muhakkak alacaksınız. Sonrasında sade, karışık olmayan bir temaya adsense kodlarını kimsenin yanlışlıkla tıklayamayacağı şekilde yerleştirin. Ben genelde sadece sidebar için 250X250 bir tane koyuyorum.
  7. Bu şekilde çok geçmeden bir kaç gün içerisinde adsense 2. onayı almış olacak.

NOT 1: Burada önemli olan şeylerden birisi sektör seçimidir. Yani basit kirlenmemiş sektörlere girmeye özen gösterirseniz bu iş daha da kolaylaşır. ÖRN: belirli bir bölgenin tanıtımı, yapılan hobiler "-çamurdan çanak gibi :) )
NOT 2: Oluşturduğunuz profil çok önemli. Aynı tarz siteye 2 farklı başvuruda profilinin düzgün olanın aldığına şahit olduk.

Geri