AdSense başvurunuzun durumu

'Adsense' forumunda mhtkarakose tarafından 11 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. mhtkarakose

mhtkarakose Kayıtlı Kullanıcı

AdSense başvurum iptal edildi. Gmail gelen mesaj buydu nelerimi geliştirmem gerekir önerileriniz nelerdir şimdiden teşekkürler

2. sifahocasi

sifahocasi Kayıtlı Kullanıcı

Sitenizi geliştirmenizi tavsiye ederim. Arama motorlarında çıkan konularınız az ya da daha önce başka sitelerde yayınlanmış içerik kopyası durumunda sanıyorum. Tekil hitlerinizi arttırmak için google'nin beklentilerini karşılayın. Henüz daha erken olduğunu varsayıyorum. Siteniz yeni galiba

3. Sherlock Holmes

Sherlock Holmes Kayıtlı Kullanıcı

siteyi görebilir miyiz?

4. mhtkarakose

5. Sherlock Holmes

Sherlock Holmes Kayıtlı Kullanıcı

hocam kopya içerikler çok mu, yoksa benim arattıklarım mı denk geldi. Orjinal yazılar da kısa, 2-3 cümlelik. Her zaman söylenen birşey vardır. Sen reklam veren olsan, kendi sitene reklam verir misin? Sağdan soldan kopya içerik almış, google'ın kendi aramalarında az çıkan, dünyaya katma değer eklemeyen bir site. Özgün yazı ve konularda bir site açın, 30-40 tane orta uzunlukta yazılar yazın, yazın ama yazıları, kopya olmasın, sonra başvurunuzu o siteden yapın. İlle de bu sitem dursun diyorsanız, buna da koyarsınız reklam kodlarını..

6. sifahocasi

sifahocasi Kayıtlı Kullanıcı

Yazıların çoğu haber sitelerinden alınmış, bu performans ile adsenseniz hiç bir zaman onaylanmaz. :)

7. mhtkarakose

Teşekkürler bilgi için

8. sehriatlantis

sehriatlantis Kayıtlı Kullanıcı

sabırla müracata devam edin, ben ısrarla vermeyiz dediler 10. başvurumda aldım.

9. mhtkarakose

ne kadar süre ile başvuru yaptınız acaba

10. sehriatlantis

sehriatlantis Kayıtlı Kullanıcı

4-5 günde bir reddettiler bende hemen tekrar başvurdum aynı site aynı hesap ile hiç değiştirmeden

Bu Sayfayı Paylaş