Adsense Başvurusu

'Adsense' forumunda abilal tarafından 3 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. abilal

abilal Kayıtlı Kullanıcı

Adsense başvuralı tam iki hafta oldu adamlardan halen bi cevap gelmiş deil ne yapmalıyım ?

2. cryptosam

cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

Yapacak bir şey yok. İçerik girmeye devam. :D

3. elegan

elegan Kayıtlı Kullanıcı

benim 20 içerikli siteme hemen onay verdiler yani daha doğrusu reklam banneri ekleme onayı ama kod bilgim olmadığından ekleyemiyorum :D

4. Galeano

Galeano Kayıtlı Kullanıcı

elegan kod bilgisiyle ne alaksı var dostum kopyala yapıştır yapacaksın? :)
    abilal reklam kodunu eklediysen eğer mutlaka dönüş yapacaklardır merak etme, yoğunluğa göre değişiyor ama cryptosam hocamın dediği gibi içerik girmeyi ihmal etme ve özgün olsun.

5. abilal

abilal Kayıtlı Kullanıcı

peki teşşekür ederim bu arada ben reklamlar boş gözükecek diye ben girmedim şuan sayfamda cpmnet net in reklamları var her sayfada hemen hemen reklam var ben tam anlamıyla bu işlere yeni başladım da şimdi bu sayfadan reklamların olması google adsense etkiler mi ?

6. Galeano

hocam hitiniz yoksa bence kaldırın çünkü muhtemelen olumsuz etkileyebilir incelemedeyken, ve adsense reklam kodunu sitenize eklenmesi gerekiyor onaylanmanız için, ben sadece sidebar'a ekledm sponsorlar başlığı ile 3 gün sonra onaylandı sonrada reklam yerleşimini yaptım.

7. abilal

abilal Kayıtlı Kullanıcı

ilğilendiğiniz için teşekkür ederim..

8. Galeano

Rica ederim hocam.Bu forumun amacı bu, vurgun yapma sırası bizde.Yardımlaşa yardımlaşa hepimiz zirveye çıkacağız umarım. :)

9. abilal

abilal Kayıtlı Kullanıcı

amin inş. :) birbirimizden bildiklerimizi paylaşalım paylaştıralım :D

10. msevdaroglu

msevdaroglu Kayıtlı Kullanıcı

bende onaylatamadım bir şekilde :)

11. smnkz

smnkz Kayıtlı Kullanıcı

Hocam bende site açıldıktan 1 buçuk ay sonra başvurdum. 20 saat sonra 2. onay geldi. Çok şaşırdık tabi. Acemi şansı galiba :) Darısı sizin başınıza. Sitenin başından beri ne yaptıklarımı anlatacağım müsait bir zamanımda konu açarak. Çok extra bir şey yapmadım ama belki yardımı olur birilerine.

12. cryptosam

cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

Bir çok kişiye yararı olacaktır bu konunun. Şu süreçte gayet zor alınıyor yeni hesaplar.

13. bytulu

bytulu Kayıtlı Kullanıcı

Benim hesapda ucdu gitti yenisi için 5 proje yapıyorum ins alırız .=)

14. Karrizima

Karrizima Kayıtlı Kullanıcı

ödüm kopuyo adsense banlanıcak diye :) 2008 yılında almışım nasıl aldığımı bile hatırlamıyorum. Çok hatalar yaptım google amcayı kızdıracak ama banlamadı şimdi akıllandım inşallah kin gütmüyodur :)
    Hazır ban demişken diyelim ki ban yedik napıcaz o zaman?

15. okursan

okursan Kayıtlı Kullanıcı

Temiz bilgilerle yeni bir siteyle yeniden başvurursun hocam :) Yada r10 site satışlarında pinli adsense hediye eden sitelerden birine talip olursun.

16. Karrizima

Karrizima Kayıtlı Kullanıcı

Orası kolay alırız bi şekilde lakin ban yiyen sitelerde yine kullanabilirmiyiz o yeni kodu?
    Çünki 10 tane site var onlarda kullanamazsak yandık.

17. darkshaman

darkshaman Kayıtlı Kullanıcı

Hiti iyi, adsense hesabı olmayan arkadaşlar şansınızı adsense resmi Türkiye partneri maxad.co da deneyin, vip yayıncı kodları ile hani şu sık sık orada burada yazan " bu site aynı sayfa da 5 reklam kullanmış haksızlık ama ben kullansam banlarım " olayını sizde yaparsınız :)

Karrizima bunu beğendi.
  18. okursan

okursan Kayıtlı Kullanıcı

Eski sitelerde domain adsense banı yememişse kullanılır. Domain ban varsa yeni domain alıp 301 yönlendirmesi yapıyorlar.

Karrizima bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş