Adsense Hesabı alma hikayeleriniz

'Adsense' forumunda Heisenberg tarafından 18 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

 1. Heisenberg

  Heisenberg Kayıtlı Kullanıcı

  Merhaba

  bu güne kadar toplamda 6 7 adsense hesabını halletmiş banlatmış biriyim bir kaç tanesinin içinde 1000 dolara yakın paralarda vardı alamadım öylece gitti :)

  yine açtım bir hesap öylesine bağladım bir siteme, sonra hiç girmedim unutmuştum :) bir gün evden çıkarken bir baktım kapıda google logolu bir zarf :D

  hemen döndüm eve onayladım hesabı :) o gün bu gündür 2 yıl oluyor o hesabı kullanıyorum ödeme alıyorum, beni hiç beklemediğim bi anda sevindirdi google :) sizinde var mı böyle ilginç adsense olaylarınız.
   
 2. okursan

  okursan Kayıtlı Kullanıcı

  Sene 2006 yada 2007'den beri aynı hesabı kullanıyorum. Üniversitede öğrenciyken arkadaşlarla açtığımız bir foruma adsense eklemek için kayıt yaptırmıştık. O zaman bu zaman farklı farklı sitelerde kullandım :) Bir ara genel akıma uyup spamın dibine vurduğum bir blog domain olarak adsense banı yemişti onun dışında şükür sakata gelmedik hiç. Bu sıralar da yine genel akıma uyup youtube üzerinden hatırı sayılır bir miktar alıyorum. Nişan masrafları çıkarttım. İnşallah düğünü de yapar gibi görünüyor. Düğünde bir köşeye google ve youtube panosu mu yaptırsam sponsorluklarından dolayı acaba :D
   
 3. Heisenberg

  Heisenberg Kayıtlı Kullanıcı

  ehehe youtubeden bende aylık 400 dolar civarı kazanıyordum askere gittim ilk 3 ay çarşı izninde bakıyorum yatıyordu paralar 4. ay bi baktım yatmamış youtube hesabımı kapatmışlar telifli video yüzünden tabi ben görüp silemedim telif uyarısı gelince öyle kaldı, şimdi youtube işine başladım gene yavaş yavaş :)
   
 4. okursan

  okursan Kayıtlı Kullanıcı

  youtube iyidir candır :)
   
 5. piamin

  piamin Kayıtlı Kullanıcı

  Adsense İlginçtir. Tek bir tık ile 10 kuruş almak bile sevindirir beni niyeyse !? :D
   

Bu Sayfayı Paylaş