Adsense Kazanç Odaklı Yabancı Site Açmak İstiyorum!

'Soru Cevap' forumunda furkaan34 tarafından 20 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

 1. furkaan34

  furkaan34 Kayıtlı Kullanıcı

  Hergün düzenli olarak 200 kelimeden 2 adet makale girebilirim. Rekabeti az kazancı iyi bir kelime biliyor musunuz? Veya hangi siteden bakabilirim?
   
 2. eray

  eray Kayıtlı Kullanıcı

  Genelde bu tür soruların cevapları olmaz. Sektör belirlemek, niche kelime üzerinden site kurmak, analiz etmek bunlar zaman isteyen ve zamanını harcayan kişiye kazandıran işler. Sektör veya kelime bulmak için önce türkçe üzerinden gidip hangi araçlar kullanılmış/kullanılıyor bunların cevabını bulduktan sonra yine her webmaster forumunda yer alan ingilizce site ile alakalı konularda yapılmış sektörler, zorlukları ve izlenebilecek yollar şeklinde cevaplar bulabilirsin. Sabır isteyen bir iştir sürekliliğini korursan karşılığını iyi alırsın.
   
 3. fafafe123

  fafafe123 Kayıtlı Kullanıcı

  Yabancı olarak sektör arama bence, yabancı istediğine göre dilin var.O zaman ilgi alanlarını belirle o dilde yazılar paylaş.Ama unutma ki emek sarfetmeyeceksen.İngilizcede hiç kazanamazsın.Ama uğraşırsan türkçe bir siteden kat kat fazla kazanırsın.Zaten para birimiyle 1-0 önde başlarsınız.Ayrıyeten yabancılar paylaşmasını,beğenmesini,konuşmasını biliyorlar.Yani bizim gibi işini gör çık git değil o adamlar.-Burda genel konuşuyorum-İlgi alanınızı belirleyip başlyabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş