Adsense onaylandı peki?

'Adsense' forumunda ahmet tutak tarafından 15 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. ahmet tutak

ahmet tutak Kayıtlı Kullanıcı

arkadaşlar merhaba benim nakliyat sitesi için adsense başvuru yapmıştım kabul edildi ve reklamlar şu anda yayınlanıyor peki bu adsenseyi haber sitemde kullanabilirmiyim?

haber sitem için o kadar başvurduğum halde kabul edilmedi

2. hastesi

hastesi Kayıtlı Kullanıcı

Kullanırsın.

ahmet tutak bunu beğendi.
  3. cryptosam

cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

Kullanırsın.

ahmet tutak bunu beğendi.
  4. Mutluhan

Mutluhan Kayıtlı Kullanıcı

Hayırlı olsun darısı basımıza :) bol kazanclar.

5. ahmet tutak

ahmet tutak Kayıtlı Kullanıcı

allah razı olsun kardeşim inşallah :)

6. serdar41

serdar41 Kayıtlı Kullanıcı

Yahu şu adsenseye bende girsem mi ne yapsam :) girecem girecem erteliyorum, satış ortaklığı nedense daha cazip geliyor her zaman..

7. seo sensey

seo sensey Kayıtlı Kullanıcı

Ustam ben de hiç girmedim bu adsense olayına. Şimdi film sitesine başlayacağım. En iyi reklamı nasıl alırım diye düşünüyorum. Hatta konu bile açtım film siteleri bir şekilde adsense alabilir mi diye. Bir umut işte. Film sitelerinde satış ortaklığı olayı nasıl olur sence ? Hangi firmaları tavsiye edersin ?

8. serdar41

serdar41 Kayıtlı Kullanıcı

Hocam merhaba, satış ortaklığı nedense adsenseden bana daha cazip geliyor. Ağlar olarak gelirortakları, reklamaction deneyebilirsin. Önerir misin dersen pek çalışmadım nette iyi konuşanda var, konuşmayanda. Genelde digital ürüne çalıştığım için, cpa vb. için net bilgi veremiyorum ama şu siteye adsensealternatifleri.com bakabilirsin ve haliyle wm forumlarına. Bol kazançlar dilerim.

seo sensey bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş