Adsense Tık Başı 0.03 Bu Ne Ya ?

'Adsense' forumunda fafafe123 tarafından 20 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. fafafe123

fafafe123 Kayıtlı Kullanıcı

Arkadaşlar tıklama başı 0.03 alıyorum.Sizde durumlar nasıl ocak ayında bir düşme var mı ?

2. Sherlock Holmes

Sherlock Holmes Kayıtlı Kullanıcı

Düşümcelerimi şurada yazdım ve hala daha arkasındayım.
    Bende de düştü fakat bu seviyelerde değil. 0,14 ten 0,11 e düştü (ortalama)

fafafe123 bunu beğendi.
  3. SiyahGiyen

SiyahGiyen Moderatör

Tıklama Başı 0.03 çok düşük. Eğer sorun olmayacaksa sektörü söyleyebilir misin ?

4. mhtkarakose

mhtkarakose Kayıtlı Kullanıcı

0,03 kuruş ne abi söyle sektörü o işe girelim rekabet ortamı sıfır herhalde

5. Karrizima

Karrizima Kayıtlı Kullanıcı

Sektör büyük ihtimalle oyun sektörü. Oyun sektörünün tbmsi böyle.

6. mahmut

mahmut Kayıtlı Kullanıcı

Ben moda sektöründe 0.02 gördüm. O yüzden çok yadırgamıyorum. Bende katılıyorum arkadaşın sitesi muhtemelen oyun sitesi.

7. tankay76

tankay76 Kayıtlı Kullanıcı

Selamlar 6-7 tane oyun sitemiz var. TBM 'ler 0,03 ve 0,04 seviyesinde. Kesinlikle aşmıyor bu sektörde 0,09 TL civarındaydı Gelirler oldukça düştü. Yurtdışına girmek istiyorum ama bu kondua tecrübemiz de yok maalesef

8. fafafe123

Tankay, gerçekten öyle.Bende şimdilerde bir ingilizce site açtım.Bakalım daha iyi olacağına düşünüyorum.

9. tankay76

tankay76 Kayıtlı Kullanıcı

ingilizce TBM leri biliyorum çok daha yüksek oyun açtı iseniz ama Hit daha zor Siteniz oyun mu ?

10. fafafe123

Sayılır, sektörü vermek istemiyorum.Fakat aşağıya yukarı aynı sektör.İngilizce çok daha iyi ya.

11. drumpoll

drumpoll Kayıtlı Kullanıcı

Daha az rakipli , daha niche konularda siteler açmak gerekiyor. Elimde moda- sağlık - oyun adına ne kadar site varsa, sattım; satmaya devam ediyorum. günlük 50 kuruş kazançlı 15 tane sitem olacağına 7.5 tl kazançlı tek bir site olsun. Diğer sitelerin stresinden, güncellemelerinden, ıvır zıvırlarından ve diğer her şeyiyle uğraşmaktan çok sıkıldım. Sanırım doğru yoldayım.

Her siteyi sattığımda elimdeki yük azalıyor ve hafta hafta kazançlarım artıyor.

12. ahmtkfl

ahmtkfl Kayıtlı Kullanıcı

Beterin beteri var... Tıklama başı 2 kuruş kazandım bu sabah...

Bu Sayfayı Paylaş