Adsense tıklarım gelmedi ve baya bi tık geri gitti

'Adsense' forumunda Heisenberg tarafından 10 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. Heisenberg

Heisenberg Kayıtlı Kullanıcı

Merhaba
    İlk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum dün adsenseden 990 reklam tıklaması almıştım bugün yeni eklenmesi gerekirken bi baktım eklenmemiş 980 e düşmüş tıklar :D nasıl oluyor bu iş :) dün siteden 8 10 tane konuyu silmiştim onlara gelen tıklar mı silindi yoksa

2. serdar41

serdar41 Kayıtlı Kullanıcı

Maşallah hocam günde 990 tık:) TBM de iyiyse ne güzel hocam. Bence büyük ihtimal geçersiz tıklamaları düşmüştür.

3. Heisenberg

Teşekkürler hocam siz daha fazlasını kazanırsınız inşallah :) valla hiç bir katakulli yapmıyorum geçersiz tık nasıl oluşuyor anlamadım daha önce böyle bir şey fark etmemiştim.

serdar41 bunu beğendi.
  4. Heisenberg

bu gece yeni tıklar gelsin sonucu merak ediyorum

5. Heisenberg

tamam ben olayı çözdüm yaa bi düşüş yok tarihlerde bi değişim olmuş ben düştü sandım problem yok teşekkürler :)

okursan bunu beğendi.
  6. EpicZ

EpicZ Kayıtlı Kullanıcı

Yok yok var, bu aralar Google acayip tık siliyor.

7. Seo

Seo Kayıtlı Kullanıcı

Kesinlikle adsense'in geçersiz tıklama olayı arttı diyebilirim. 1K site 6-7 tık alır mı hiç.

8. Sherlock Holmes

Sherlock Holmes Kayıtlı Kullanıcı

Tıklar siliniyor ve tbm'ler de düşüyorsa, okuduğum haberin bizlere geri dönüşü oluyor. Şöyle ki, aramızda bazıları da okumuştur. Google'ın 2014 3. çeyrekteki gelirleri düştü ve dönem karı, beklentilerin altında kalmış bulunmakta. Yani koca google bu durumda ne yapacak? Reklam ortaklarının kapmış olduğu payı düşürecek. Bu durumda da tbm gelirlerini düşürecek ve/veya alınan tıkların belirli bir miktarını da saymayacak. Başka fikri olan varsa öğrenebiliriz. İşte o Haber

Bu Sayfayı Paylaş