Adwords reklam verdim hareket yok

'Adwords' forumunda apollon tarafından 8 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

 1. apollon

  apollon Kayıtlı Kullanıcı

  Sabah verdim reklamı ama hala hareket yok ilk kez veriyorum reklamı acaba normal midir ?
  [​IMG]
   
 2. Furkan

  Furkan Kayıtlı Kullanıcı

  Daha karar vermek çok erken. En azından 1 haftalık bir gözlem yapmanız sizin için daha iyi olacaktır. Tabi ilk reklamınız dolayısıyla bazı yerlerde hata yapma olasılığınızın olduğunu unutmayın. Çok fazla tereddütte kalıyorsanız bir Adwords reklam uzmanı bularak ona danışabilirsiniz. Ama bence daha çok erken. ;)
   
 3. elegan

  elegan Kayıtlı Kullanıcı

  kelimeleriniz nedir bilmem ama max tbm bence fazla ve eğer kelimelerin aylık hacimlerine bakmadan oluşturduysanız çok az ise zor dönüşüm olur.
   
 4. apollon

  apollon Kayıtlı Kullanıcı

  Hostgator affilite linkini verdim cryprosamda tbm min 1.25 yapın demiş arkadaş ondan dolayı oyle yaptım şimdi bakayım dedim goruntulenmeye başlamış.
  [​IMG]
   
  Furkan bunu beğendi.
 5. Furkan

  Furkan Kayıtlı Kullanıcı

  3k gösterim ve 14 tık alınmış bile. :) Hocam sanırım Türkçe anahtar kelimelerden reklam verdiniz değil mi?
  Konunun detaylarını ve satış ortaklığı geri dönüş sonucunu merakla bekliyorum. Bizlerle paylaşırsanız memnun olurum.
  Teşekkürler.
   
 6. elegan

  elegan Kayıtlı Kullanıcı

  geri dönüşüm bilgileri beklemekteyim.
   
 7. apollon

  apollon Kayıtlı Kullanıcı

  Evet hocam türkçe anahtar kelimeler ile yaptım hostgator refli link ile reklam vermiştim ama sakıncalıymış onun için dondurdum.Bloğumda tanıtım yazısı hazırladıktan sonra tekrar başlatıcam.
   
  Furkan bunu beğendi.
 8. apollon

  apollon Kayıtlı Kullanıcı

  10 bin görüntüleme 32 tıklama oldu ama host alan olmadı hesapda + 100 tl kupon var bakalım ne olucak :)
   
 9. Dakota

  Dakota Kayıtlı Kullanıcı

  Tık almak ayrı dönüşüm almak apayrı bir konu hocam. 1000 tık alıp 1 dönüşte alabilirsiniz, 10 tıkta 8 dönüşte. Bu sebepten ötürü insanlar reklam firmalarına ve uzmanlarına binlerce lira para bayılıyorlar. Ancak onlarda analarının karınlarında öğrenmiyor bu işi, biraz çabalayın 7/24 başında durun farklı stratejiler uygulayın doğru sonuca ulaşacaksınızdır.

  Yazın çalıştığımız bir firmada tık başı 60 liraya kadar rekabete girip tbm ortalaması 20-30 lira civarında seyrettiğimiz oldu. Ancak 30 liralık tıktan dönüş oranı %97 idi.

  5-6 uykusuz gecenin ardından 60 lira ile çıkamadığımız 2. sıraya 3 lira ile çıktık ancak dönüş oranıda biraz oynadı. Yinede %60 gibi bir dönüş oranı ile kendi karlılığımızı %1000 arttırdık :)

  Anlatmak istediğim her kelimenin stratejisi farklı oluyor, doğru sonuca ulaşmak için 5-6 kupon patlamak gerekebiliyor. :D
   
  apollon bunu beğendi.
 10. oalatumur

  oalatumur Kayıtlı Kullanıcı

  gerı donusu bende merak edıyorum, paylaşırsanız sevınırım
   
 11. Sekmekci

  Sekmekci Kayıtlı Kullanıcı

  Hocam son durum ne peki.Kaç para harcadın, geri dönüş oldu mu, olduysa ne kadar tıkta bir geri dönüş oldu?Gerçekten merak ettim, paylaşırsanız sevinirim.
   
 12. Ramiz TAYFUR

  Ramiz TAYFUR Kayıtlı Kullanıcı

  Ref linklerle yapılan reklam çalışmalarından adwords'e hakim değilseniz bi geri dönüş olacağını bende sanmıyorum ama geri dönüşü bende merak ediyorum. Belki yanılırım?
   
 13. goktepe

  goktepe Kayıtlı Kullanıcı

  Hala bir dönüş yok galiba
   
 14. apollon

  apollon Kayıtlı Kullanıcı

  Hostgator için açmıştım siteyi sadece 1 dönüş oldu, siteye digitalocean refli linkimide eklemiştim ondan iyi dönüş aldım.25 tl harcadım.
   
 15. serdar41

  serdar41 Kayıtlı Kullanıcı

  Site açıp, aff kodlarıyla ürün sayfasına yönlendirmemi yaptın hocam, adwords bu şekilde çalıştırmıyordu sanırsam. Sen direkt ödeme sayfasına mı yönlendirdin acep?
   
 16. baygenc

  baygenc Kayıtlı Kullanıcı

  14 tıka 9 lira verirseniz yandınız hocam eğer araba falan satmıyorsanız ki donusum %2 olduğunu var sayalım bu işten zarar edersiniz..Fiyat oldukça yüksek tutulmuş..25 tl 100 tl kampanyası yapıp bu yola başvurduysanız problem yok tabiki devam edecekseniz oldukça yüksek.
   

Bu Sayfayı Paylaş