Adwords Reklamı

'Adwords' forumunda yasaronal tarafından 3 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. yasaronal

yasaronal Kayıtlı Kullanıcı

E-ticaret sitem için adwords reklamı yapmak istiyorum. Fakat bir firmaya mı yaptırsam yoksa kendim mi yapsam bilemiyorum. Birçok kişi firmalardan dilinin yandığını yazıyor. Acaba ufaktan kendim deneyerek, öğrenerek mi başlasam? Yada başka bir yok, firma öneriniz varsa sebepleriyle birlikte yazarsanız sevinirim.

2. bead83

bead83 Kayıtlı Kullanıcı

tek ürünmü yoksa genel bir e ticret sitesimi hocam siteniz ona göre bir öneri verelim

3. yasaronal

Sitem tek ürün üzerine değil. Birçok ürün mevcut. Uygun anahtar kelimeleri aşağı yukarı tespit edebiliyorum. Fakat adwords işini hiç denemediğim için deneme yapmadım şimdiye kadar...

4. SiyahGiyen

SiyahGiyen Moderatör

Eğer reklamı kendiniz verecekseniz size tavsiyem hiç sıkılmadan youtube üzerinden Adwords için yüklenen official videoları izleyin. Başlangıç aşamasından başlayarak izlemenizi tavsiye ederim. Youtube Adwords Türkiye
    Ayrıca Adwords sınavları için yine kendi kaynakları olan bu sayfalara da bakmanız iyi olabilir. https://support.google.com/partners/topic/3204437

yasaronal bunu beğendi.
  5. elegan

elegan Kayıtlı Kullanıcı

Hiç bilginiz yoksa muhtemelen başta ne yazık ki zarar edeceksiniz bir süre sonra harcadığınız kadar kazanmaya başlarsınız ardından tecrübe edinip kar etmeye.. Tavsiyem kaynaklardan muhtemelen çok bilgi edinemezsiniz yani sıkıcı olacak oku oku oku.. bu nedenle officical adwords danışmanlarını arayın çok olmasada yardımcı olacaklardır.
    ek olarak: ben adwords danışmanlığı hizmeti veriyorum, xxx.xxx bütçelerde 2 adwords hesabı yönetiyorum şuan yaklaşık 1 senedir ilgileniyorum şu 1 aydır iyi düzeye geldim diyebilirim.

yasaronal bunu beğendi.
  6. bead83

bead83 Kayıtlı Kullanıcı

hocam ne kadar süredir aktif siteniz bilmiyorum ancak şimdi basit bir yol haritası vereyim kendimce tabi mesela en çok satan ürünlerinizin kelime analinizini yapın 1 haftalık denemeyle hergün günlük bütceyle farklı bir ürünle reklama cıkın böylelikle dönüşümü ölçmüş olursunuz reklama cıkacagınız kelimeleri sınır olarak 150 veya 200 kelime oalarak belirleyin başka bir konuda kafanıza takılan birşey varsa burdayız hocam Allah bol kazançlar versin..

yasaronal bunu beğendi.
  7. yasaronal

Bahsettiğiniz doğrultuda birşeyler yapmaya başlayacağım. Sanırım şuanki ürün analizlerimle iyi bir başlangıç yapabilirim zannediyorum.

8. bead83

bead83 Kayıtlı Kullanıcı

bir öneri daha hocam e ticaret sitenize bir sub domain açarak mutlaka blog olusturun mümkünse, daha cok öneri için siteyi pm atarsanız bende her konuda yardımcı olabilirim

Bu Sayfayı Paylaş