• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Affiliate Sektöründe Hızlı Kazanç

ufuk

Kayıtlı Kullanıcı
Affiliate Taktikleri İçerisinde ,Web Sitenize En Hızlı Dönüşü Nerden ve nasıl alırdınız.Daha Fazla Nasıl Kazanırdınız.

Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar

Online oyunlardan Mylands %50 veriyordu ve bir yıl içinde 400 USD kadar kazanmıştım. Siteye SEO yapmaya devam etseydim o ve diğer online oyunlar iyi affiliate kazancı sağlayabilirdi tahmin ediyorum.

Ben inceleme sitesi üzerinden hareket ederek bu işi yürütüyorum.

Kendine çok güveniyor ve kaliteli bir ekibin olduğunu düşünüyorsan, iddia referansları ile para kazanabilirsin. Özellikle dizi siteleri bu sektörde çok para kazandırır ve inanılmaz derecede zamanını harcar.

Diğer taraftan yurt dışında genellikle detaylı inceleme şekilde satış ortaklığı işini yürütenler var. Ben bu işin yerli kısmındayım. Kelimelerine güveniyorsan ve de bir ürünü didik didik edip, müşterilere sunabiliyorsan, bu işte çok para olduğunu da söyleyebilirim. Sektör seçimi konusunda sana tavsiyede bulunamam maalesef hangi alanlarla ilgilendiğini bilmiyorum ancak inceleme sektörü Türkiye'de daha çok yeni ve genellikle elle tutulur ürünler üzerinde incelemeler yapılıyor. Ben tam aksine elle tutulmayan ürünlerle uğraşıyorum. Yani "aktısı, koktusu" yok bu işin.

İnceleme sonrasında belli başlı forumlarda ve sosyal medyada gerekli tanıtımları yaptıktan sonra SEO kasmaya gerek kalmadan bile ciddi dönüşler alabilirsin.

Not: Çok ama çok sabırlı olman gerek. Ben 2 yıldan beri projem üzerinde çalışıyorum ve ancak aradan 1 yıl geçtikten sonra para kazanmaya başladım.

Geri