• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Anahtar Kelime Adeti En Az veya En çok

abilal

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar ben seo araştırmalarına yeni yeni başladım kendi kurduğum sayfayı seo analiz sayfalarında analiz ettiriyorum bazılarında fazla keywords çıkıyor bazıları ise hiç fazla demiyor tam olarak bunun adeti veya sayısı felan var mı bu konu bana yardımcı olabilecekler var mı _?

şimdiden teşekkürler..

Dostum bunun sınırı yok ama şöyle bildiğim kadarıyla 1 anahtar kelime yazarsan google ona odaklanıyor ve anahtar kelimenden daha çok hit alıyorsun eğer 1000 tane yazarsan hiç getirisi olmaz ne kadar az yazabiliyorsan o kadar yaz faydasını daha çok görürsün bir minimumu maksimumu yok yani ne kadar yaz ve öz olursa o kadar iyidir

Ben genelde şöyle yaparım: anahtar kelimeni google da arat, google arama kutusunda anahtar kelimenin tamamını yazmadan çıkan önerileri not al, arama sonucu sayfa altından benzer aramaları not al. tahminen 6-7 kelime olmuştur... Direk konun ile alakasız olan var ise onu/onları ele, diğerlerini anahtar kelime olarak kullan..

Dostum bunun sınırı yok ama şöyle bildiğim kadarıyla 1 anahtar kelime yazarsan google ona odaklanıyor ve anahtar kelimenden daha çok hit alıyorsun eğer 1000 tane yazarsan hiç getirisi olmaz ne kadar az yazabiliyorsan o kadar yaz faydasını daha çok görürsün bir minimumu maksimumu yok yani ne kadar yaz ve öz olursa o kadar iyidir

Teşekkürler eyvallah

Ben genelde şöyle yaparım: anahtar kelimeni google da arat, google arama kutusunda anahtar kelimenin tamamını yazmadan çıkan önerileri not al, arama sonucu sayfa altından benzer aramaları not al. tahminen 6-7 kelime olmuştur... Direk konun ile alakasız olan var ise onu/onları ele, diğerlerini anahtar kelime olarak kullan..

Teşekkürler bunu kullanacağım :)

Geri