Android Türkiye Hack

'Bana Hit Lazım' forumunda bymert1903 tarafından 6 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. bymert1903

bymert1903 Kayıtlı Kullanıcı

Android türkiye hack modlu oyunlar hacklenmiş oyunları paylaşıyorum hit lazım nasıl kazanabilirim ?*

2. SiyahGiyen

SiyahGiyen Moderatör

Oyun forumlardın da tanıtım, facebookta oyun sayfalarında tanıtım vs. gibi tanıtımların yanı sıra zaten o oyunların Oyun ismi hack indir gibi aramaları vardır. O kelimelerde sıralamaya girerek hiti kazanırsın.
    Bunun yanı sıra oyunların güncel olması ve aranılan oyunlar olması gerekli.

3. cryptosam

cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

Semrush ile bir analiz etsene benzer siteleri. Nerelerden ne hit alıyorlarsa aç konularını sitene. Semrushı bir dene yani süper bir şey.

eayoz bunu beğendi.
  4. Furkan

Furkan Kayıtlı Kullanıcı

İçeriğine oldukça önem vermeye çalış. Eğer bir konu hakkında içerik gireceksen bu içeriğin kesinlikle internetteki en doygun bilgileri içeriyor olmasına dikkat et. Dosyalarının kolay indirilebilir olmasına önem göster. İçeriğini mümkün olduğunca Facebook, Twitter, Pinterest vb. sosyal medya siteleri ile besle. Yapabiliyorsan içeriğinle ilgili video hazırla ve YouTube, DailyMotion gibi sitelerde yayınla. Eğer siten yeniyse ki mesajından yeni olduğunu tahmin edebiliyorum bu söylediklerimi uygulaman bayağı bir yol almanı sağlar. Aslında sadece bunları yaparak bile çok iyi yerlere gelebileceğini unutma. ;)
    Başarılar.

kardelenkurt bunu beğendi.
  5. bymert1903

bymert1903 Kayıtlı Kullanıcı

Teşekkürler yorumlarınız için

6. Red

Red Kayıtlı Kullanıcı

Full olayına iyice gir hack diye arayanın anca yurt dışından olacağını düşünüyorum.

7. KILIC

KILIC Kayıtlı Kullanıcı

şahsen ben googleda ararken;

asphalt 8 full apk indir
    yazıyorum ve ilk gelen site belli fullprogramlarindir.com bu site sürekli güncel hileli siteleri paylaşıyor. Artık googleda arama yapmadan direk onun sitesine giriyorum. Sende isim yapmalısın

Bu Sayfayı Paylaş