Artık profillerinizden Paypal bağışı alabiliyorsunuz

'Öneriler & Duyurular' forumunda cryptosam tarafından 12 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. cryptosam

cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

Bu mesajda yan alandaki gibi sizde verdiğiniz yanıtı beğenen kullanıcılardan bağış alabilirsiniz.

Bunun için;
    • Profilinize girin.
    • Kişisel detaylar alanına girin.
    • Bu kişiye bağış yapın alanının karşısına kişisel Paypal mail adresinizi girin.
    (Gideceği yeri bulamayanlar direk olarak: http://www.seocry.com/account/personal-details bunu adres satırına kopyalayıp yapıştırıp ilgili alana gidebilir.(Üye girişi yapmış olmanız gerekir.)

Artık tüm mesajlarınızda bu paypal adresi görünecek ve yanıtınız beğenilir ya da bir kullanıcının işine yarar ise direk size bağışta bulunabilecektir.

Kısaca yazdıklarımızı özenle seçeri konularımızı işe yarar nitelikte açar isek yararlananlar 1 er 3 er 5 er tl bağış yapabilir. Tüm her kes bu şekilde kazanmış olur. Hem de yardımlaşılmış olur.

Son düzenleme: 12 Aralık 2014
    CSUM, okursan ve Sanalgezgin57 bunu beğendi.
  2. serdar41

serdar41 Kayıtlı Kullanıcı

Bu nasıl bişeydir Samet hocam:) Devrim niteliğinde bir uygulama bence. Söz altındır pardon paradır sözünün kanıtı gibi:)

3. grafen

grafen Kayıtlı Kullanıcı

İyi bir sistem bulmuşsunuz her türlü kazan kazan sistemi tuttum bu sistemi

4. cryptosam

Her kullanıcının kendisine gidecek bağışlar yani girin mesela kendi mailinizi sizin resminizin altında kendi paypalınız çıkacak direk. Mesajı faydalı olan kişiye konudaki diğer kişiler gönüllerinden koparsa bağışta bulunacak.

5. havzaeymir

havzaeymir Ziyaretçi

Bağış yapan oldu mu şimdiye kadar ? :)

6. cryptosam

Daha yeni kurduk Paypal sistemini :D Hemen ne bakalım bu :D

havzaeymir bunu beğendi.
  7. grafen

grafen Kayıtlı Kullanıcı

Hocam beni yanlış anlamayın hem forumdan birşeyler öğreneceğiz hemde öğrettiğimiz karşılığında para kazanacağız

8. cryptosam

Aynen. İş ticarete dönmeden gönülden geçer ise bağış en mantıklı olanı şu an için. Hem de farkı olmalı diğer platformlardan. Fayda ilk hedef olmalı vs.

9. oalatumur

oalatumur Kayıtlı Kullanıcı

sevdım bu sıstemı dostum :=) ellerıne saglık

10. Heisenberg

Heisenberg Kayıtlı Kullanıcı

Güzel sistem olmuş kullanmaya başladım :)

Bu Sayfayı Paylaş