Bana Fikir Lazım

'Soru Cevap' forumunda bigcenk tarafından 20 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

 1. bigcenk

  bigcenk Kayıtlı Kullanıcı

  Arkadaşlar merhaba, sektörel bir site açmak istiyorum. İçerikle ilgili bayağı bi hazırlık yaptım. Amacım sektör ile alakalı firmalar hakkında listeler adresler bilgiler yayınlamak yani rehber mahiyetinde bir çalışma. Altyapı hemen hemen hazır. Bu çalışma ile ilgili tema tavsiyesi yapabilir misiniz?
   
 2. grafen

  grafen Kayıtlı Kullanıcı

 3. bigcenk

  bigcenk Kayıtlı Kullanıcı

  Evet güzel tema teşekkür ederim
   
 4. bigcenk

  bigcenk Kayıtlı Kullanıcı

  Aklıma birşey takıldı. Bu temafabrika da satılan temalar kendi tasarımları galiba. Buradan daha önce tema alanınız oldumu? Güncellemeleri filan çok bilgi verilmemiş.
   
 5. Seo Kriter

  Seo Kriter Kayıtlı Kullanıcı

  2-3 ay önce bende buradan bir tema alarak site açtım. Giriş seviyesinde bir firma rehberi kuruyorsan fazlasıyla işini görür. Satın aldıktan sonra tema ile ilgili destekleri güzel. Destek taleplerinize panel üzerinden dönüş yapıyorlar. Ama gelişmiş bir firma rehberi olsun istiyorsan Taner Macit isimli arkadaşımızın yapmış olduğu firma rehberi yazılımı var ve şu an da ondan başka da bu tarz bir yazılım yapıp satan yok. (Gelişmiş anlamda) R10 da satışı mevcut. Kendi sunucusunda barındırırsa fiyatı 400 TL. Sizin sunucunuz da fiyatı 750 TL.
   
 6. bigcenk

  bigcenk Kayıtlı Kullanıcı

  Şuan için temafabrikada incelediğim kadarıyla yeterli. Yüksek bütçe ile giriş yapmak istemiyorum. Çünkü sektörel rehber olacak biraz ileriyi görmek istiyorum. Benim merak ettiğim destek ve güncelleme.
   
 7. Seo Kriter

  Seo Kriter Kayıtlı Kullanıcı

  Tema son derece sağlıklı bir şekilde çalışıyor. Bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Ben 1 defa mail form sorunu yaşadım o da basit bir şeydi çözüldü. Onun dışında hiç desteğe ihtiyaç duymadım. Benimde giriş seviyesinde işimi görüyor. Aynı versiyon içerisinde güncelleme gelmedi bana şu ana dek.
   
 8. bigcenk

  bigcenk Kayıtlı Kullanıcı

  Sevindim sorunsuz olduğuna ama bir soru daha soracağım. Satın aldıktan sonra tema dosyalarını biz mi yukluyoruz yoksa kendileri mi yukluyor. İndirme yapılmıyor sanırım.
   
 9. Seo Kriter

  Seo Kriter Kayıtlı Kullanıcı

  İsterseniz kendileri kurup teslim ediyor. O tür konularda destekleri iyi. Dosyaları size de veriyorlar isterseniz.
   
 10. bigcenk

  bigcenk Kayıtlı Kullanıcı

  Anlaşıldı. Teşekkür ederim bilgileriniz için. Satın alma işlemini tamamlayayım o zaman. Teşekkürler
   

Bu Sayfayı Paylaş