Bana Harbiden hit lazım

'Bana Hit Lazım' forumunda MertcanGokgoz tarafından 12 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

 1. MertcanGokgoz

  MertcanGokgoz Kayıtlı Kullanıcı

  Merhaba

  Arkadaşlar 2012 yılında alan adını aldığım ve 2012 aralık ayında içeriklerine girmeye başladığım bu güne kadar özenle getirdiğim kişisel blog sitemde durum içler acısı hitler bir türlü yükselmek bilmiyor belki sektörden Bilgisayar,İnternet ve Teknoloji konularında tamamen özgün yazılar yazıyorum. hit çekmek için önerilerinize ihtiyacım var.

  Saygılarımla;
  Mertcan GÖKGÖZ
   
 2. MertcanGokgoz

  MertcanGokgoz Kayıtlı Kullanıcı

  Aslında haklısınız insanlar sosyal medyada aşırı şekilde zaman harcıyorlar hal böyle olunca işler zorlaşıyor özgün içeriklerimi durmaksızın giriyorum hatta mart 27 ye kadar makalelerim hazır sisteme kayıtlı otomatik yayın saatini bekliyorlar ancak dediğiniz gibi anında indexlenmiyor bunu hala başaramadım ve çoğu sorun buradan başlıyor bile olabilir.bu soruna hala bir çözüm bulamadım seo çalışmasıda yaptırmıyorum son güncel konuları takip ediyorum ama bilgisayar internet ve teknoloji haricinde fazla yazamıyorum çünkü konu dışına çıkınca hoş olmuyor gibi geliyor bana

  para kazanmakda istiyorum açıkcası böyle nereye kadar domain değiştirip her telden yazsam gene olmaz diye düşünüyorum.
   
 3. Karrizima

  Karrizima Kayıtlı Kullanıcı

  Anında indexletmek için google gibi getiri kullnıyorum zaman zaman. Tamam anında indexleniyor o zaman ama o da google açısından sorun yaratır mı bilemiyorum. Ayrıca bence de en iyi yol 50-100 site olacak günlük 1 lira kazandırmaya başladığında, ki 1.yılın sonlarında dolu bir site spam bile olsa kazandırmaya başlıyor.
   
 4. elegan

  elegan Kayıtlı Kullanıcı

  site adresini yazarsan öneride bulunabilirim.
   
 5. MertcanGokgoz

  MertcanGokgoz Kayıtlı Kullanıcı

  Hocam Profilimdeki sitemden bahsediyorum.Malesef direk link koymayı hiçbir zaman doğru bulamadım :)
   
 6. elegan

  elegan Kayıtlı Kullanıcı

  @MertcanGokgoz öncelikle bana kalırsa bu tür bloglar da önemli olan yazdığın yazının potansiyeli. Örn: hmailserver kurulumu 13. sıradasın ki bu sana pek hit sağlamaz ayrıyeten ilk sayfada olsan dahi çok hit sağlamaz kelime aracından bakılınca neredeyse olmayan bir aranma hacmi var.. Fazla aranma hacmi olan yazılar yazmak önemli yani. Resimler sana ait, anlatım özgün, tasarım uygun ama gereksiz konularla dolu gibi geldi bana. Ancak bu tür bilgilere ihtiyacı olan ve rastgele rastlayan biri ara sıra girip yeni yazı var mı diye göz gezdirir öyle hit alırsın. Tabi yazdığın konuların bir çoğunda bilgi sahibi değilim. Yok çok aranması olan yazılarda yazdım diyorsan onlarıda sitende yazdıktan sonra forumların ilgili bölümlerinde paylaş. Ardından bla bla nasıl kurulur? yazarak forumlarda bu tür ''soru'' sormuş kişilerin konularına yanıt ver ''burada güzelce anlatılmış bakabilirsin'' de. Söyleyeceklerim bu kadar. iyi çalışmalar.
   
  MertcanGokgoz bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş