Basit bir işlem öğrenmek istiyorum cs6

'Lak Lak' forumunda guvensayar tarafından 21 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

 1. guvensayar

  guvensayar Kayıtlı Kullanıcı

  Merhabalar,

  bir şirkette ürün sorumlusu olarak işe başlayacağımdan dolayı olarak sitenin ürünlerin görsellerinden sorumlu olacağım ve haliyle de ufak bir cs bilgisine ihtiyacım var. Tek öğrenmek istediğim bir görsele nasıl logo eklerim sonrasınında çorap söküğü gibi yavaşça geleceğini düşünüyorum. Eğitim serilerini tek tek izlersem büyük vakit kaybederim bana sadece bu istediğimi anlatan bir video linki atmanız mümkün mü?
   
 2. ahmetsahin

  ahmetsahin Kayıtlı Kullanıcı

  eğer sadece böyle küçük işler için photoshop a gerek yok paint.net veya gimp programlarını kullanarak ta bunu rahatlıkla yapabilirsiniz, ikisinde Türkçe destekleri de var, ikisinde de ürün resmini bu programlardan birine atıp ardından logoyuda, attığınız resmin üzerine bıraktığınızda geri kalan ayarlamaları da mouse ile yapabileceğinizi düşünüyorum
   
 3. Karingoo

  Karingoo Kayıtlı Kullanıcı

  programa girip üst sol koşeden open diyerek ilk görseli aç sonrasında diğer görseli de aç ikisi ayrı sekmelerde açılacak logonun olduğu sekmeye gelerek ctrl + a ctrl c sonrasında da ilk görsele gelerek ctrl + v diyerek logoyu resim üzerine almış olursun. zaten resim düzenlenecek şekilde gelecek mouse ile resimi istediğin gibi büyütüp küçültür yerini değiştirirsin. Düzenleme kapalıysa ctrk + t ile düzenleyebilirsin. kolay gelsin.
   

Bu Sayfayı Paylaş