• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Blogger ve wordpress paylaşımları en doğru nasıl yapılır

Escan Çilingir

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar yaklaşık 4 yıllık bir sitem var bu sitemde ise ortalama 400 e yakın yazı girilmiş durumda. Ben kendi link inşaam için paravan olarak blogger ve wordpress den sayfa açıp yayın yapmayı düşünüyorum bunu nasıl ne sıklıkla hangi sayfalara yapmam doğru olur yada hiç bulaşma zarar görürsün diyeniniz olurmu? bu konuda beni aydınlatmanızı isterim.
1- Wordpress ve blogger da kaç adet alt sayfa (hesap) oluşturmam en doğrusudur?
2- Açmış olduğum sayfalara ne sıklıkla konu eklemem gerekir?
3- Kendi sitemden her konuyu alıntı yapıp kopyala yapıştır mı yoksa özgün olarak mı yazmam en doğrusudur?
4- Eğer bu yöntemlerin zararları var ise yayınlama oranı nasıl olmalı..
5- Hiç uğraşma değmez diyeniniz var mı?
Şimdiden bilgilendirmeleriniz için teşekürler

Ben bahsi geçen ücretsiz paravan sitelerime özgün seo uyumlu 3 spinli SPUN makale hazırlayıp ve bunları generate edip, ilgili paravan bloglarımda yayınlayanlardanım. İlgili SPUN makalemde farklı anahtar kelimelerimde, link çıkışlarım bile farklı olur.

@mtasdemir verdiğiniz bilgi içi çok teşekkürler. Konuya katkısı olabilecek ve değişik fikirleri sunabilecek arkadaşlarında cevapları benim için önemlidir, şimdiden teşekkürler..

Geri