• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

blogspotta haber sitesi açsak

bead83

Kayıtlı Kullanıcı
selam arkadaşlar blogspot ta haber sitesi açsak kısmi yada tamamı copy paste veya çeşitli şekillerde uğraşsak iş yaparda ekmek çıkarırmı

Kısmi yada tamamı spam içerik şimdi değilse bile sonradan eğer adsense içinse başına iş açabilir bence. Spam içeriğe verilecek emeği özgün ve benzersiz içeriğe vermek daha uygun olacaktır kanımca.

Auto blog samurai diye bir program var ekliyon blogu eklion rss yi cek diyon cekio sonrada yayinla diyon siteye zamanlayarak girio sonra sirasi gelen yayinlanio tam outomatic bir sistem {full sahtekarlik } haa bu isi yapacaksan tam yapacan programida null kullanacan elin gavurlarina para vermiyecen :)) valla yapiyon mu dersen bi kere cektim actim blogu bastim copy makaleleri sonuç :)) sonuc yok ::) Paramda yok siteye bot harici slm verende yok [emoji2]

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

Geri