bu nasıl bir reklam anlayışı

'Adsense' forumunda bead83 tarafından 3 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

 1. bead83

  bead83 Kayıtlı Kullanıcı

  selam arkadaslar bilgim var ancak fazla yok bir haber sitesini takip ediyorum genelde haberler yazınca ilk başta cıkan bir site bu gel gelelim bir kaç kez de şikayette bulundum kendilerini ancak degişen bir şey olmamış görünüyor site hem adsense hemde başka reklam şirketleriyle calısıyor dailymotiondan kendi adına video yüklüyor içinde reklam var video öncesinde reklam daha sonrada video da adsense reklamları görünüyor ana sayfada tüm reklam birimlerinden 4 5 tane var zaten adsense türk yayıncıya iyi davranmadıgı kesin bu veya bu gibi siteler de türk webmasterları küçük düşürüyor tbm leri yerle bir eden ahanda bu ve bunun gibi siteler
   
 2. cryptosam

  cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

  Haber siteleri zaten işin cılkını çıkardı. Her girdiğimde bende uyuz oluyorum bu tarz spam kasan, reklam çöplüğü sitelere.
   
  okursan bunu beğendi.
 3. specialite

  specialite Kayıtlı Kullanıcı

  Adsense bu tür sitelere göz yummasının sebebi yüksek reklam gösterimleri diye düşünüyorum. Aynısını biz yapsak 300-500 gösterime hoop dur bakalım yapamazsın diyor. Ama büyük siteler yapınca göz yumuyor. Çünki adamlar reklamları milyonlarca kez gösterim yapıyor.
   
 4. bead83

  bead83 Kayıtlı Kullanıcı

  işte milyonlarca kez gösterim yapınca tbm oranları düşüyor
   
 5. Karrizima

  Karrizima Kayıtlı Kullanıcı

  Ben reklamları yüzünden haber okumaz oldum allahın belaları yüzünden de konu o değil. Adsense reklamları değil onlar bence Wordego falan olabilir. Wordegoda video önü ortası falan hepsine izin veriyo diye biliyorum. Ayrıca adsense ile birlikte aynı sayfada kullanılabiliyor. Bu da aynı sayfada 6 reklam demek.
  Ayrıca google ın siteye göre ayrımcılık yapacağını sanmam.
   
 6. mdmx

  mdmx Kayıtlı Kullanıcı

  Herhalde bu konuda hiçbir haber sitesi OdaTV'nin önüne geçemez :) Şimdi tekrar bi sayayım dedim reklamları, 25 tane sayabildim eminim gözden kaçırdığım da olmuştur. Sayfanın yüzde seksen beşi reklam, kalan küçücük bir bölüm haber.
   
  Karrizima bunu beğendi.
 7. Alim Hakkı

  Alim Hakkı Kayıtlı Kullanıcı

  Oda tv son zamanlarda arttırdı reklamları eskiden gayet iyiydi.
   
 8. ölümvar

  ölümvar Kayıtlı Kullanıcı

  haber sitelerinin hemen hemen hepsi böyle. hem google news yardımıyla spam'ciler, hem reklam sistemlerini hor kullanıyorlar. özellikle google news'le haksızlık yapanlar çok sinir bozuyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş