Bu Sitenin Ne Cezası Var Söyleyebilecek Babayiğit ?

'Soru Cevap' forumunda eyupoglu tarafından 28 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. eyupoglu

eyupoglu Kayıtlı Kullanıcı

Merhaba sitede bir sorun var ama ben hala çözemedim.Ne olduğunu bilsem çözüm üretecem de geçen güncelleme de ikinci sırada olan kelime 4.saufaya gittiği bir kelime 6.sayfaya ve açtığım her konu ilk iki sayfa da yer alırdı şimdi ise ilk 200 de bile zor görüyorum.Sizce sorun nedir ? Yardım edebilecek biri var mı ?
    https://yenibigiyim.com

2. UstaUser

UstaUser Kayıtlı Kullanıcı

Sitede ceza yok, benim sitelerimin de başına gelmişti bu sorun. Ana hit getiren kelimelerim normalde ilk sayfadayken ilk 500'den silinmişti. 1 hafta bekledikten sonra tekrar eski yerlerine yerleşti kelimelerim. 1 hafta beklemenizi tavsiye ediyorum. Bunun sebebi Google Algoritma güncellemeleri ve Google dalgalanmaları.

3. eyupoglu

Yaklaşık bir aydır bu durum var.Temz tanıtım çalışmaıs yapacam bakalım etkisi ne olacak.

4. UstaUser

UstaUser Kayıtlı Kullanıcı

Sakın yüzlerce siteye aynı makaleyi göndermeyin, diğer türlü her siteye farklı makale gidecekse yapabilirsiniz.

5. trooper

trooper Kayıtlı Kullanıcı

bence backlinklerinizi gözden geçirmekte fayda var linklerinizin çoğu kalkmış ayrıca linkler çoğu içerikle alakasız saçma sapan linkler daha özenli linkleme yapmanızda fayda var ayrıca tesettür kelimesinde spam yapmışınız sayfada kaçtane geçmiş sayamadım bile

Son düzenleme: 28 Aralık 2014
  6. okursan

okursan Kayıtlı Kullanıcı

Bir de kullanıcı tavsiyesi; dilbilgisine ve anlam bütünlüğüne dikkat etmenizi öneririm. Şu anki halinde bazı cümleler silah zoruyla oraya koyulmuş gibi duruyor :)

7. eyupoglu

örnek verirmisin.

8. okursan

Şu her sayfada altta solda duran metinde anahtar kelimeler fazla zorlanarak yazılmış. Biraz daha az anahtar kelimeyle site daha güzel cümlelerle tanıtılmalı.

9. eyupoglu

Ya o yoktu arkadaş önerdi eklemiştim kaldırıyım bari onuda.Zaten keyword calısmıcam artık.

10. okursan

Biraz düzenleyin, ama sadece ana sayfa ve kategori sayfalarında olsun. Makale sayfasında gerek yok bence.

11. Karrizima

Karrizima Kayıtlı Kullanıcı

Ben temaya takıldım tema ware* mi satın alınma mı yada son zamanlarda tema değştirdiniz mi?
    Yaptığım denemelerde tema olayları ciddi şekilde etkiledi sitelerimi ondan sordum.

12. eyupoglu

Tema w***z değil bir arkadaş kendi sitesine almıştı.Kapattı sitesini bana devretti.Kendi öyle dedi ne kadar doğru ne kadar yalan bilmiyorum aslında kafamda değiştirmekte var.Sahifa değil jarida teması bu.

13. Karrizima

Karrizima Kayıtlı Kullanıcı

Bence şu tema işini bi öğren çok fark ediyor çünkü. Kendim çok zararını gördüm ondan söylüyorum yanlış anlama kardeşim.

14. eyupoglu

Allah razı olsun şuanlık başka tema kullancam bir aylık.Ben genelde seo çalışmalarında bu temayı kullanıyordum.Eğer bunda da iyiye giderse buna bağlı bir temayı kendim edilitcem bakalım sırf bu site icin.

Bu Sayfayı Paylaş