Bumerang platin üyeliği olup davet edecek var mı?

'Bana Hit Lazım' forumunda smnkz tarafından 22 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. smnkz

smnkz Kayıtlı Kullanıcı

Bumerang üyesi olmak istiyorum platin üyelikle davette hem davet eden hemde üye olana avantajlar var sanırım. Yoksa yanlış mı biliyorum?

2. okursan

okursan Kayıtlı Kullanıcı

Benim site altın üyelik. Milletin ücretsiz bloggerini bile platin yapmışlar bize vermedi hayınlar :D

3. AlfaOis

AlfaOis Kayıtlı Kullanıcı

Platin üyelik kabulu için widget eklemek zorunlu mu ?

4. okursan

okursan Kayıtlı Kullanıcı

Platinsiz altın bile yapmıyorlar sanırım. Eskiden iframe kodu vardı onu güncellemişler iyi olmuş, milliyet hala iframe istiyor. Sırf o yüzden sizden size programına katılmadım.

5. smnkz

smnkz Kayıtlı Kullanıcı

Yani ben kendi başıma kaydolayım mı hocam ne diyorsunuz? Eskidendi galiba davet işleri öyle mi?

6. piamin

piamin Kayıtlı Kullanıcı

Hocam mail adresi verin size davetiye göndereyim. Platinim. İsteyen diğer arkadaşlar da mail iletebilir. @smnkz

Son düzenleme: 22 Aralık 2014
  7. eyupoglu

eyupoglu Kayıtlı Kullanıcı

Bu sistem nasıl ben anlamadım.Hit gönderiyor ama sanırım ama bizim makaleleri full kopyalıyor.Bu sefer bizim siteler sorun yaşamaz mı ?

8. piamin

piamin Kayıtlı Kullanıcı

9. ReddApple

ReddApple Kayıtlı Kullanıcı

Kopyalama diye bir şey yok. Bu arada davet konusu ise şöyle '' Arkadaşını davet et, hem arkadaşın hem sen 20 TL bonus kazan! '' diyor bende. Bu 20 TL hemen davet edince yani davet ettiğiniz kişi üye olunca mı geliyor size yoksa platin üye olunca mı geliyor orasını tam bilemiyorum.

10. piamin

piamin Kayıtlı Kullanıcı

ben de bilemedim ama muhtemelen platin üyelik gibi işlemler gerektirir. Aksi halde sisteme üye eklemek kolay :)

11. smnkz

smnkz Kayıtlı Kullanıcı

Piamin arkadaşımız davetiye gönderdi. Teşekkür ediyorum kendisine. Sonucu buradan yazarım.

Edit: Kabul edilmedik :)

Gelen Cevap:Ekibimiz tarafından değerlendirilen üyelik başvurunuz maalesef onaylanmadı. Lütfen site içeriğinizi zenginleştirerek tekrar başvurun.
    %90'ı özgün 200 kusür haber var. Daha ne yapalım. :D

12. piamin

piamin Kayıtlı Kullanıcı

Yeni sitem ile ben de başvuru yaptm. Bakalım ne olack

Edit: Üyelik onaylanmış ve altın üyelik yapılmış :)

13. Red

Red Kayıtlı Kullanıcı

Baya ballısın kardeş sen:) skype adresini gönderirmisin.

14. piamin

piamin Kayıtlı Kullanıcı

hakangocmez@windowslive.com kullanıyorum.

15. Red

Red Kayıtlı Kullanıcı

16. piamin

piamin Kayıtlı Kullanıcı

Siz verin ben ekleyeyim en iyisi :D

Bu Sayfayı Paylaş