Business İçin Ufak Bir Çakallık

'SEO Yöntemleri' forumunda eyupoglu tarafından 14 Mart 2017 tarihinde açılan konu

 1. eyupoglu

  eyupoglu Kayıtlı Kullanıcı

  My business bildiğiniz gibi bir çok faktöre bakar ama en önemli faktör ne yıldız ne yorumdur. En önemlisi eski hesap olmasıdır. Bunu da bulmak zormu ? Evet aslında zor. Benim size anlatacağım taktikte biraz uğraştırır ama elinize hesap geçer ise emin olun çok faydasını görürsünüz.
  İlk öncelikle biliyorsunuz sizlere elimden geldiğince fayda sağlamak istiyorum, siz de bana fayda sağlamak isterseniz https://www.google.com.tr/search?so...=chrome..69i57j69i61l2j69i60j69i59l2.1954j1j4 tıklayıp çok güzel bir yorum yapıp bir de yıldız verirseniz sevinirim.

  Taktik şu ; https://www.google.com.tr/maps/place/ adresine giriniz mesela sektörünüz su kaçağı tespiti aramalara girip, su kaçağı tespiti veya sektör ile ilgili arama yapıp firmaları tespit ediniz. Tespit ettiğiniz firmaların bazıları kapanmıştır. Bu yüzden sitesi olanları tercih etmelisiniz. Site de kapalı ise tek yapmanız gereken öncelikle domaini alın, daha sonra firma sayfasından sahiplik başvurusu yapın ve seçenekler içinden maili seçip mailinize kod isteyiniz. Kod ortalama yarım saatte gelir. Geldikten sonra onaylayın ve düzenlemelere başlayabilirsiniz.
  Tavsiyeler : Mümkün mertebe ismi ile çok mecbur değilseniz oynamayın ve adreste de oynamayın. İsim belki sorun olmaz ama adres İstanbul olup siz kalkıp izmir diye değiştirseniz yüzde 90 banlanır hesap.

  Hayırlı günler dilerim.
   
  Moderatör bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş