.city domainleri

'Soru Cevap' forumunda Winchester tarafından 27 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

 1. Winchester

  Winchester Kayıtlı Kullanıcı

  Merhaba arkadaşlar benim sorum bu .city domainleri ile güzel bi proje yapıla bilir mi seo ya nekadar olumlu olumsuz yönleri olur kafamda deli sorular var sizin cevaplariniza göre projeme başlıcam. .co domainleri bir ülkeye ait olmasına karşın yinede güzel işler yapıldı aynısı burdada geçerli olurmu
   
 2. sifahocasi

  sifahocasi Kayıtlı Kullanıcı

  city domainleri ile harika projesi olan bir parası bol manyak ilgilenir zannımca :) mesela newyork.city newyork aşığı birisi lazım. uzun vadede nakite dönüştürülebilir domain olabilir.:) örneğin newyork.city domaini ile newyork'un gündelik hali anlatılabilir guide şeklinde.
   
 3. Winchester

  Winchester Kayıtlı Kullanıcı

  Aklimda ki soru daha çok city kelimesi sonuçta ingilizce türkçe bi sitede sorun cikartirmiyki seo ya olumsuz etkisi ne ola bilir çünkü o şehrin isminde ilk sayfaya çıkmak gerek
   
 4. sifahocasi

  sifahocasi Kayıtlı Kullanıcı

  bizim memleketimizin insanı o domaini aklında tutumaz kardeşim. yine dediğim gibi www.istanbul.city domaini boştaysa ve ingilizce guide yapabilirsen istanbul hakkında bilgi edinmek isteyen yabancılara mükemmel hit çekersin. sadece istanbulun her halinin resmedildiği bir onedio tarzıyla örnekte verdiğim www.istanbul.city iyi iş yapar. Ama türkçe içerikle bu domainin şansı yok.
   
 5. Winchester

  Winchester Kayıtlı Kullanıcı

  Büyük şehirlerimizin hepside alınmış ama bir proje yapılmamış işin gribi bu uzantiyla hiç yapılmış bir projede bulamadım :)
   
 6. sifahocasi

  sifahocasi Kayıtlı Kullanıcı

  Türkiye de bu domainlerle yapılabilecek 2,3 şehir var zaten istanbul,antalya,marmaris,bodrum vs gibi turistlerin ara hacmine sahip yerler ve ingilizce rehber yapılabilir. :) Zor iş açıkçası :) ama yapılırsa farklı olur eminim.
   
 7. Winchester

  Winchester Kayıtlı Kullanıcı

  Valla denicem artık inşallah google başıma dert açmaz sıralamaya girdiğim gün göbek atacam :)))
   

Bu Sayfayı Paylaş