Clickbank çalışanlar için wp plugin

'Affiliate Marketing' forumunda hboz tarafından 30 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

 1. hboz

  hboz Kayıtlı Kullanıcı

  Arkadaşlar merhaba herkese hayırlı günler bol kazançlar dilerim. Burada tanıtacağım plugini kullananlar olabilir, bilmeyenler için yararlı olur düşüncesindeyim.
  Şayet ingilizce içerikli bir siteniz varsa ki bu genel blog olabilir , niche siteler olabilir, bunun üzerinden en verimli şekilde para kazandıracak yollar ve metodlar uygularız. Bunlardan biride clickbank tır. Altta linkini verdiğim plugini sidebar da post içinde ,reklam kısımlarında kullanabilirsiniz seçtiğiniz kelime ile alakalı ebookları dikey veya yatay olarak hareketli şekilde gösterim yapar. programı kurup clickbank kullanıcı adınızı giriyorsunuz , kelimenizi yazıyorsunuz ,nerede ve kaç satır gösterim olacağını seçiyorsunuz, bukadar , ben bu pogramla weight loss blogumda 95$ satış yapmıştım. umarım sizede faydalı olur.

  [​IMG]

  [​IMG]

  https://wordpress.org/plugins/clickbank-ads-clickbank-widget/
   
  ufuk, serdar41 ve cryptosam bunu beğendi.
 2. cryptosam

  cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

  Teşekkürler.
   
 3. serdar41

  serdar41 Kayıtlı Kullanıcı

  Teşekkürler, clickbank adına paylaşımların artırılması taraftarıyım:) bence yabancı affiliate ağlarında en garanti networklerden biri clickbanktır. Clickbankta, digital ürünlerin satışını yapan tecrübeli arkadaşlar paylaşsa sanırım çok arkadaş istifade eder. Üzerine emek verilmesine değer bir networktür bence cb.
   
  okursan bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş