Deep Web - Derin İnternete Giren Var Mı?

'Lak Lak' forumunda Karrizima tarafından 8 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. Karrizima

Karrizima Kayıtlı Kullanıcı

Arkadaşlar az önce denk geldim. Derin internet diye bişey varmış. Bir ton şey anlatılıyo hakkında. Forumdan bilen gören var mı acaba?

2. AlfaOis

AlfaOis Kayıtlı Kullanıcı

Uzun zaman önce girmiştim, aktif olarak kullanmasamda, ülkemizde de 2-3 tane destek sitesi açılmış rehber niteliğinde forumlar, geneli cinsellik üzerine gerçi. Yabancı diliniz yoksa yararlanabileceğiniz bir alan değil.

3. RemziKurcan

RemziKurcan Kayıtlı Kullanıcı

evet :) paranız varsa kolayca katlayabilirsiniz. Tabi yakalanma riski var.

4. The-Doctor

The-Doctor Kayıtlı Kullanıcı

Çok yararlı program ve dökümanlar bulabileceğiniz gibi aynı zamanda tehlikeli de bir yer. Dikkat etmek lazım virüs ya da tehlikeli yazılımlara.

5. MertcanGokgoz

MertcanGokgoz Kayıtlı Kullanıcı

Virüs falan olmasa iyi yer aslında FBI uğraşalı temizlendi eskisi gibi değil oralar BlackSEO,hack,botnet,ddos ve türevleri şuan çokca var ayrıca hesap falan satışları devam ediyor BTC falan varsa elinizde BTC nizi katlayabileceğiniz yerlerde açılmış denemek lazım...

6. elegan

elegan Kayıtlı Kullanıcı

Kiralık katil bile tutabilirsiniz internet üzerinden :D

7. Karrizima

Karrizima Kayıtlı Kullanıcı

Dur ben bi dalıyım şuraya. Merak ettim çok. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

8. mtasdemir

mtasdemir Kayıtlı Kullanıcı

Paralel internet :D

9. wincih

wincih Kayıtlı Kullanıcı

İlk katmanı risklidir, ama 2 ci ve 3 cü katmanlara girebilmek için bir şeyler "başarmanız" gerekmekte. Deep web in asıl kaymağı 2 ve 3 cü katmandadır. Sizin gördüğünüz official yüzü. :)

Bu Sayfayı Paylaş