• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Denediğim Reklam Firmaları (Adonly-Propeller-Adcash-Popads-Cpatrend-Reklam10)

Csx Network

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, sizlere kendi denediğim reklam firmalarını biraz anlatacağım deneyecekken bilgisi olmayanların işine yarar en azından. Ref kasmak falan değil amacım sadece bilgilendirme, hitlerinizden kazancağınız paralar boşa gitmesin. Site film sitesi bu arada.

Adonly: 3 banner + popunder 3k~ hite 90 cent getirmişti. Çok kötü bir deneyimdi :D
PropellerAds: 3 banner + popunder 3k hite 1$ getirmişti. Adonly gibi oldu.
Adcash: Sitede 3k~ hit varken Popunder'ın 1k'ya oranı 0.10 € gibi bişeyler yazıyordu :D 0.10 ila 0.60 arasında değiştiği oldu, alt ödeme limiti de 100 € olduğundan anında bırakmıştım.
Popads: Sitemde 3k~ hit varken Popunder(xyz reklama da izin vermiştim) 1k'ya oranı $0.70 ile 1.20$ arasındaydı. 3k~ hitin 1.2k'sını sayıyodu yaklaşık olarak. Günde 1$ getirisi oluyodu. 30$ ödeme alıp bıraktım.
Cpatrendreklam: 3k~ hit, splash + popup + Index ve single'da 728x90 banner 5.50 tl ila 3.50 arası kazandırdı. Alt ödeme limiti 30tl idi, 46 lira olmuştu başka bir yer denemek parayı paypala çektim. Bannerlar tık başı 5 kuruş veriyordu.
Edit..
Reklam10: artık ödeme yapmıyor

Şu an Uzreklam + Popads kullanıyorum memnunum.

Yardımcı olması dileğile, iyi forumlar.

Son düzenleme:
Geri