Detaylarıyla Kapsamlı ve Güçlü Seo Çalışmaları

'SEO Yöntemleri' forumunda EmeNaTioNaL tarafından 6 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

?

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

1. Çok İyi.

12 oy
    29.3%
  2. Devamı Olmalı.

25 oy
    61.0%
  3. Eksik Buldum.

2 oy
    4.9%
  4. Fena Değil.

2 oy
    4.9%
  5. Çok Kötü

0 oy
    0.0%
  1. EmeNaTioNaL

EmeNaTioNaL Kayıtlı Kullanıcı

İlginize teşekkür ederim yardımcı olabildiğime sevindim.

2. gemlikli

gemlikli Kayıtlı Kullanıcı

Hocam bir sorum olacak.Yeni bir siteye nekadar zaman sonra backlink alabiliriz?(yorum backlink,tanıtım yazısı,vb..)

EmeNaTioNaL bunu beğendi.
  3. mrtglrcll

mrtglrcll Kayıtlı Kullanıcı

Konu 10 numara.devamını bekliyoruz..

4. yasaronal

yasaronal Kayıtlı Kullanıcı

Kardeşim bence hata yapmışsın. İlk önce sayfanın google tarafından indexlenmesini beklemeli yada url kayıt ile sağlamalısın ki; maksafı indexlenmiş sayfaları güçlendirmek olan sosyal medya daha çok işe yarasın...

5. yasaronal

yasaronal Kayıtlı Kullanıcı

Yanlız şurda şöyle bir ayrıntı var. Eklentiden örnek verdiğiniz için yazıyorum. Sitenin indexlenme süresi zamanla çok çok aşağılara düşüyor. Yoksa bir sitenin indexlenme süresi devamlı 2 gün olsa, bahsettiğiniz eklentiler zararlı olacaktır...

6. kranos

kranos Kayıtlı Kullanıcı

Eline sağlık güzel bir paylaşım olmuş.

7. EmeNaTioNaL

Yorum Backlinkler almanızı önermem. Site açıldıktan hemen sonra 300 400 kelimelik makalelerinizi girin. Siteyi 3 hafta boyunca güncel tutun. Daha sonra hafta da 2 adet tanıtım yazısı almanız da bir sakınca yoktur. Yorum backlinklerden kaçının işe yaramıyor aksine zarar sağlıyor. Yorum backlink yerine güncel sosyal medya hesaplarınızı kullanabilirsiniz daha faydalı olacaktır.

8. EmeNaTioNaL

Merhaba, öncelikle doğru bir kondan bahsetmişsin bunu anlatmakta fayda var.

Biz sosyal medya hesaplarımızda veya farklı mecralardaki .com .net uzantılı sitelerimiz de ana sitemiz de bulunan yazıyı kesinlikle paylaşmayız.
    Bunun yerine tüm hesaplarımız da sadece paylaşmak istediğimiz linki alıp her hesapta her birine farklı 4 5 cümle açıklama ile linkimizi sunarız.
    Bu sayede sitenizin backlink çeşitliliği artarken otoriter bir site olma yolunda da iyi bir adıma kavuşmuş olur.
    Kesinlikle sitenizde ki bir yazıyı aynı şekilde index almadan veya normal şartlarda olsa dahi paylaşmayınız farklı açıklamalar ile zaten linkinizi bırakıyorsunuz gerisini Google anlayacaktır.

9. EmeNaTioNaL

Arkadaşlar belirttiğimiz gibi, uygulama kısmı kullanıcıyı ilgilendirir. Anlattığımız çalışmalar tamamen tecrübeyle sabit olarak buraya yazılmıştır. İlginize tekrar teşekkür ederim.

10. Qicix

Qicix Kayıtlı Kullanıcı

Güzel bir konu olmuş.

11. kranos

kranos Kayıtlı Kullanıcı

teşekkürler. Faydalı yazı olmuş.

12. EmeNaTioNaL

3 sene ne ara geçmiş yahu.

eyupoglu bunu beğendi.