Domain alış satış bölümü

'Öneriler & Duyurular' forumunda Red tarafından 15 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Red

Red Kayıtlı Kullanıcı

Domain alış satış bölümü göremedim @cryptosam; açılsa iyi olur elimdeki domainleri satmayı düşündüğüm şu sırada:)

2. cryptosam

cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

Selam ticari konulara girilsemi girilmese mi bu konuyu şu an netleştiremedik. Bu konuyu yani ticari işlemlere girilip girilmeyeceğini forum içinde tartışmaya açıp netleştirmek gerekli. Şu anda forumda alım satım yapılamıyor.

3. Red

Red Kayıtlı Kullanıcı

Şimdi adam gidip abidik gubidik bir isim alacağına eski ve anlamlı içine sinen bir domainle başlasa iyi olur illa ticari olarak düşünmemek lazım çoğunun elinde vardır işine yaramaz başkasınada lazımdır ama domain bulamaz anlıyon.

4. cryptosam

Anladım dediğini. Dur bakalım bu gün bir konu açalım. Ne diyecek millet ticaret işine vs.

Red bunu beğendi.
  5. Red

Red Kayıtlı Kullanıcı

İşe yarayacağını düşünüyorum.

6. cagkansezgin

cagkansezgin Kayıtlı Kullanıcı

Domain, SEO'nun önemli parçalarından birisi ve bencede mükemmel olur. Bu öneriyi destekliyorum.

7. Mosko

Mosko Kayıtlı Kullanıcı

domainsiz seo olmaz burasıda seo forumu ve domain kategorisi şart :)

8. kubilay029

kubilay029 Kayıtlı Kullanıcı

Bence de bu öneriyi beğendim.. faydalı olur

9. Seo Kriter

Seo Kriter Kayıtlı Kullanıcı

Bende istiyorum ama güvenli alışveriş ortamı şartıyla.

10. eyupoglu

eyupoglu Kayıtlı Kullanıcı

Alışverişim olduğu yerde muhakkak husumet olacaktır...

11. AlfaOis

AlfaOis Kayıtlı Kullanıcı

Yeteri kadar ticaret yapılacak forum varken bence gereksiz, bilgi alışverişine engel olacağını düşünmekteyim (ticaret kategorisi), kimse ticaretin olduğu yerde ticari değeri olan bilgiyi paylaşmaz.

12. cryptosam

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş