Domain hangi kelime de hangi sırada

'Seo Araçları ve Servisleri' forumunda elegan tarafından 7 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. elegan

elegan Kayıtlı Kullanıcı

Bunu bana gösterecek bir araç varmı? Mesela yazıcam domaini en ön sayfalardaki kelimeleri bana listeliycek şunda 1. Şunda 2. Diye..

2. cryptosam

cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

www.serpfox.com var 10 anahtar kelime ücretsiz. Yazarsın hatta sıralama değiştimi sana maille haber verir.
    Bir diğeri www.serpbook.com bu ücretli 100 kelime için 18 dolar civarı.

3. SiyahGiyen

SiyahGiyen Moderatör

Otomatik değilde manuel olarak kelime girdiğinde sıralama öğreneceğin BU site var. Gayet işini görebilir. Sitenin anahtar kelimesinde en iyisi sırasını, bir önceki ölçümdeki sırasını falan gösteriyor.

4. hboz

hboz Kayıtlı Kullanıcı

Samet hocam bu siteyi incelermisiniz , istediğiniz gibimi acaba bu site benim arşivimde vardı ama pek ilgilenememiştim , www.proranktracker.com

5. cryptosam

cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

Bu serviste güzelmiş ama ben serpbook kullanıyorum. Tek artı yanı lokal bazlı sonuç sorgulatabilmek ve 2 saatte bir güncellemesi. Senin verdiğin daily update demiş günlük yani. Başlangıç için ya da kişisel işler için işinizi görebilir.

6. byblues

byblues Kayıtlı Kullanıcı

www.proranktracker.com öneriyorum. 50 kelime 10 site ekleyebiliyoruz sanırım ücretsiz hesapta.
    Kelimelerinizin gün gün ne durumda olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca günlük olarak mail atıyor.

7. Karrizima

Karrizima Kayıtlı Kullanıcı

Ücretsiz bölümü var gçrünüyor ama kayıt olamadım bi türlü.

8. Seo

Seo Kayıtlı Kullanıcı

Bu site de gayet kullanışlı. Hızlı bir tarama yapıyor.

9. Tyler

Tyler Kayıtlı Kullanıcı

10. ahdes

ahdes Kayıtlı Kullanıcı

http://authoritylabs.com/ bu siteyi de 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz.
    Bir ay sonra mail değiştirerek kullanmaya devam edebilirsiniz ;)

Bu Sayfayı Paylaş