Domain renew :(

'İndirimler & Kupon Kodları' forumunda ozgr tarafından 5 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. ozgr

ozgr Kayıtlı Kullanıcı

Yenilemeyi unuttuğum 6 domainim var 2 gün süresi kalmış ödeme ekranında 180 lira yazıyor şaka gibi
    hiç bi godaddy renew kodu işe yaramadı açıkcası o kadar paraya içim el vermiyor
    ne önerirsiniz :(

2. cryptosam

cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

Discount domain club üyeliği olan birinin hesabına domainleri aktar ve uzatsın. Sonrasında sana geri atar. Tahmini 120 lira civarına gelebilir o şekilde.

ozgr bunu beğendi.
  3. ganidagli

ganidagli Kayıtlı Kullanıcı

Iciniz el vermedigine gore sizin icin onemsiz domainler olsa gerek.

4. ozgr

ozgr Kayıtlı Kullanıcı

ondan değil hocam önceden 15 16 liraya uzatıyoduk şimdi hem indirim kodları çalışmıyor hemde doların ne denli fırladığı malum
    normal hayatta etkilediği yetmiyomuş gibi buraya da yansıması şaşırttı :)
    mecbur yarısına elveda diyeceğim.
    belki başka bir firmaya transfer edip daha ucuza olabilir diye düşünmüştüm ama onlarda aynı anladığım kadarıyla.

5. Sherlock Holmes

Sherlock Holmes Kayıtlı Kullanıcı

hocam namecheap.com a bi dene istersen, 8.49 $ dan transfer ediyor 1 yıllık.

ozgr bunu beğendi.
  6. oalatumur

oalatumur Kayıtlı Kullanıcı

transfer yapsan ile yaramıyor mu hocam ?

7. Sherlock Holmes

Sherlock Holmes Kayıtlı Kullanıcı

arkadaşımın kullandığı ve memnun kaldığı bir siteyi de paylaşayım sizlerle. namesilo.com var. Godaddy'de renew kodu bulamayınca buraya geçti, ben de yakında geçiyorum.7,39 $ a 1 yıllık geçiş var. İndirim kodu burada da var. Aratılıp bulunabilir.

Bu Sayfayı Paylaş