• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Domain Yönlendirme.

Muzo

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar,

Google'da kelimede 1. sayfada 8. sırada bir websitemiz var.

1. sayfada 6. sırada ve 2. sayfada 14. sırada başka 2 tane daha site var.

Benim sorum bu 2 websitesini alıp ilk websitesine(8. sırada olan) yönlendirirsek ne kadar verimi olur bize bunun? Herhangi bir sakıncası olur mu? ilk 3'te yer alma şansımız varmıdır.

Teşekkürler

+ sitedeki bütün backlink wsler direk bu sitenin üzerine geleceği için site güçlenecek tabiki kıpırdama olur. benim demek istediğim kelime zor ise bence yönlendirme 2 farklı siteyle gir misafirleri kap ;)

eski domain deki sayfalara 301 çekersen ilgili eski sayfaya giren bir kullanıcı yeni domaindeki ilgili sayfaya yönlenebilir.dns yönlendirme yaparsan adam eskı domainde hangı sayfaya gırerse gırsın yeni domain adresının ana sayfasına gırer.

seo açısndan negatif/pozitif ölçümleme yapmadım cunku bu sıstemı hıc kullanmadım.sadece araştırmısdım konuyu oradan bılıyorum.

yazdıklarımla yanlıslık varsa ustadlar konuyu acıklayarak bılgı verırlerse sevınırım

dns olarak yönlendirme yaparsa sıralamalardan yavaş yavaş düşmeye başlayacaktır.

301 ne olur bilemiyorum.

httpaccess ile yapılabilir

Geri