Editörlük mü, Kendi Sitenizde yazmak mı?

'Proje Önerileri' forumunda okursan tarafından 4 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. okursan

okursan Kayıtlı Kullanıcı

Selamlar arkadaşlar. Bayanlara yönelik bir sitem var. Orada şimdilik günde bir içerik girerek devam ediyorum. Herhangi bir getirisi yok, çünkü reklam eklemedim. Bariz bir hit çatlaması, patlaması vs. de yok. Backlink ve tanınırlık olsun diye benzer bloglara yorum atarken bir sitedeki yazar olmak ister misiniz formunu da doldurmuştum. O siteden editörlük için ücretli teklif yapıldı. Aylık 250 liraya kadar ödeyebiliriz diyorlar. Siz olsanız ne yapardınız? Kabul ederdim diyen olursa 250 tl için hangi özelliklerde kaç makale yazmayı kabul ederdiniz?

Teşekkürler :)

2. cryptosam

cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

Editör olacaksanız taban ücret 100 kelime için 1 tl olarak hesaplanabilir. Çalıştığım 2 editör var. Biri bayan 1 i erkek. 1 er tl veriyorum 100 kelime başına.

okursan bunu beğendi.
  3. onrckr

onrckr Kayıtlı Kullanıcı

Kendi siteniz daha iyilerini kazandırabilir, içeriklerinizi faydalı içeriklere dönüştürerek hit durumunuzu arttırmak şartıyla.

okursan bunu beğendi.
  4. kranos

kranos Kayıtlı Kullanıcı

Hocam uzun zamanda elbetteki kendi siteniz kazandırır. Ama kısa para sorunlarının çözümü her zaman sabit parada yatar. Tabi ki yerinizde olsam ikisini de bir arada götürürüm. Günde bir yazı sizi çok oyalamaz nasıl olsa.İyi yazıyorsanız 100 kelimeye 1 Tl az olur. Amam işi kaçırmak istemiyorsanız 1 Tl yi kabul etmelisiniz.

okursan bunu beğendi.
  5. lukama

lukama Kayıtlı Kullanıcı

Genel makale ücretleri 100 kelime 1tl daha az ve daha fazla fiyata yazanlar da var. Burada önemli olan yazınızın kalitesi. Maalesef önüne gelen makale yazmaya başladığı için iyi yazan bulamıyoruz. İyi yazan da zaten 100 kelimesini 1 tlden yazmaz

okursan bunu beğendi.
  6. Gokhan

Gokhan Kayıtlı Kullanıcı

bence kendi siten için yazmalısın

okursan bunu beğendi.
  7. grafen

grafen Kayıtlı Kullanıcı

Uzun vadede kendi sitenle daha fazla para kazanırsın.Bir kendi sitene makale yazmak var bir de başkasının sitesine

okursan bunu beğendi.
  8. monolog

monolog Kayıtlı Kullanıcı

Editörlük = sıcak para (garanti)
    Kendi siten= yatırım

okursan bunu beğendi.
  9. piamin

piamin Kayıtlı Kullanıcı

Sağlam bir proje geliştirim, özgünlükle bir yerlere gelebilir, bu sırada dışarıdan kaynak yaratmak amaçlı yazı yazarak para kazanabilir ve bu paralarla sitene reklam, seo çalışmaları yaptırabilirsin. Siten kendini toparladığında da sadece ona yazmaya devam edebilirsin.

okursan bunu beğendi.
  10. Seo Kriter

Seo Kriter Vip Üye

Bence 250' yi al aynı zamanda da kendi sitene de günde 1 makale gir. Sözleşme yapmıyorlardır herhalde başka bir yere yazamasın diye. Bende şu anda 100 kelime 1 TL den yazdırıyorum ama bazen 1.5 TL verdiğim oluyor yazının ve yazarın kalitesine göre.

11. ETURAN

ETURAN Kayıtlı Kullanıcı

Editörlüğe garanti para olarak bakın. Kendi sitenizi de reklam amaçlı kullanın. Mesela editörlük ilanlarına başvururken referans gösterebilirsiniz

okursan bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş