Editörlük mü, Kendi Sitenizde yazmak mı?

'Proje Önerileri' forumunda okursan tarafından 4 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

 1. okursan

  okursan Kayıtlı Kullanıcı

  Selamlar arkadaşlar. Bayanlara yönelik bir sitem var. Orada şimdilik günde bir içerik girerek devam ediyorum. Herhangi bir getirisi yok, çünkü reklam eklemedim. Bariz bir hit çatlaması, patlaması vs. de yok. Backlink ve tanınırlık olsun diye benzer bloglara yorum atarken bir sitedeki yazar olmak ister misiniz formunu da doldurmuştum. O siteden editörlük için ücretli teklif yapıldı. Aylık 250 liraya kadar ödeyebiliriz diyorlar. Siz olsanız ne yapardınız? Kabul ederdim diyen olursa 250 tl için hangi özelliklerde kaç makale yazmayı kabul ederdiniz?

  Teşekkürler :)
   
 2. cryptosam

  cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

  Editör olacaksanız taban ücret 100 kelime için 1 tl olarak hesaplanabilir. Çalıştığım 2 editör var. Biri bayan 1 i erkek. 1 er tl veriyorum 100 kelime başına.
   
  okursan bunu beğendi.
 3. onrckr

  onrckr Kayıtlı Kullanıcı

  Kendi siteniz daha iyilerini kazandırabilir, içeriklerinizi faydalı içeriklere dönüştürerek hit durumunuzu arttırmak şartıyla.
   
  okursan bunu beğendi.
 4. kranos

  kranos Kayıtlı Kullanıcı

  Hocam uzun zamanda elbetteki kendi siteniz kazandırır. Ama kısa para sorunlarının çözümü her zaman sabit parada yatar. Tabi ki yerinizde olsam ikisini de bir arada götürürüm. Günde bir yazı sizi çok oyalamaz nasıl olsa.İyi yazıyorsanız 100 kelimeye 1 Tl az olur. Amam işi kaçırmak istemiyorsanız 1 Tl yi kabul etmelisiniz.
   
  okursan bunu beğendi.
 5. lukama

  lukama Kayıtlı Kullanıcı

  Genel makale ücretleri 100 kelime 1tl daha az ve daha fazla fiyata yazanlar da var. Burada önemli olan yazınızın kalitesi. Maalesef önüne gelen makale yazmaya başladığı için iyi yazan bulamıyoruz. İyi yazan da zaten 100 kelimesini 1 tlden yazmaz
   
  okursan bunu beğendi.
 6. Gokhan

  Gokhan Kayıtlı Kullanıcı

  bence kendi siten için yazmalısın
   
  okursan bunu beğendi.
 7. grafen

  grafen Kayıtlı Kullanıcı

  Uzun vadede kendi sitenle daha fazla para kazanırsın.Bir kendi sitene makale yazmak var bir de başkasının sitesine
   
  okursan bunu beğendi.
 8. monolog

  monolog Kayıtlı Kullanıcı

  Editörlük = sıcak para (garanti)
  Kendi siten= yatırım
   
  okursan bunu beğendi.
 9. piamin

  piamin Kayıtlı Kullanıcı

  Sağlam bir proje geliştirim, özgünlükle bir yerlere gelebilir, bu sırada dışarıdan kaynak yaratmak amaçlı yazı yazarak para kazanabilir ve bu paralarla sitene reklam, seo çalışmaları yaptırabilirsin. Siten kendini toparladığında da sadece ona yazmaya devam edebilirsin.
   
  okursan bunu beğendi.
 10. Seo Kriter

  Seo Kriter Kayıtlı Kullanıcı

  Bence 250' yi al aynı zamanda da kendi sitene de günde 1 makale gir. Sözleşme yapmıyorlardır herhalde başka bir yere yazamasın diye. Bende şu anda 100 kelime 1 TL den yazdırıyorum ama bazen 1.5 TL verdiğim oluyor yazının ve yazarın kalitesine göre.
   
 11. ETURAN

  ETURAN Kayıtlı Kullanıcı

  Editörlüğe garanti para olarak bakın. Kendi sitenizi de reklam amaçlı kullanın. Mesela editörlük ilanlarına başvururken referans gösterebilirsiniz
   
  okursan bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş