Elimizdeki boş domainleri nasıl değerlendiririz

'Soru Cevap' forumunda Heisenberg tarafından 27 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. Heisenberg

Heisenberg Kayıtlı Kullanıcı

Merhaba
    Panele baktığımda elimde bir sürü boşta kullanmadığım domain olduğunu görüyorum, bunlar bedava yatacağına fazla uğraş vermeden ne yapılabilir ki 3 - 5 lira kazanç sağlayıp çalışabilsin, sizce neler yapılabilir
    mesela bi wordpress kurup otomatik konu falan çektirip spinnerle özgünleştirebiliriz, bunun gibi neler yapılabilir.

2. cengiz5230

cengiz5230 Kayıtlı Kullanıcı

Domain isimleri önemli. Sağlam domainlerse güzel kazançlar elde edebilirsiniz veya satabilirsiniz.

3. lMarjinal

lMarjinal Kayıtlı Kullanıcı

Bende de maceraoyunlari.co gezirehberin.com agamekink.com var ama boş boş duruyor valla :D

4. Heisenberg

isimler zaten güzelde satmak istemiyorum bi domainime 3000 dolar teklif geldi ama satmıycam.

5. cengiz5230

En sağlam kazanç o olabilir aslında 3000 dolar 10 bin tl ye yakın para demek bence seosu vs felan uğraşmaktan iyidir. Bu benim düşüncem tabiki biraz eringenimde:)

Karrizima bunu beğendi.
  6. Ramiz TAYFUR

Ramiz TAYFUR Kayıtlı Kullanıcı

Hangi kanalla teklif aldınız? Domaine direk teklifmi geldi yoksa deneme amaçlı herhangi bir yeremi koydunuz?

7. Heisenberg

direkt mail adresimden ulaştılar telefon verdim konuştuk 3000 teklif ettiler ben daha yüksek düşünüyordum anlaşamadık.

8. cengiz5230

3000 dolarlık alan adını merak ettim açıkcası.

9. Heisenberg

Yabancı jenerik bir domain müzik ile ilgili, abuk subuk uzantılarına kadar dolu, bende ki org uzantılısı takip edip almıştım :) şeklinde söyleyeyim domaini :)

Bu Sayfayı Paylaş