En Güçlü Reklam Stratejisi; Viral

'Proje Önerileri' forumunda mcatakcin tarafından 21 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. mcatakcin

mcatakcin Kayıtlı Kullanıcı

wincih gibi insanlara birşey öğretmek istemediğimden ve onunda bu forumda benden birşey öğrenmemesini istediğimden kaldırdım. Umarım, yönetim ceza verirken VIP, veya bağış yapıp yapmayan diye ayırım yapmaz. Benim yaptırımım budur.

Son düzenleme: 9 Mart 2015
    Furkan, saxx ve sifahocasi bunu beğendi.
  2. yasaronal

yasaronal Kayıtlı Kullanıcı

Teşekkürler. Bende viralin etkisine inanlardanım. Bir viral oluşturmak oldukça zor bir iş. Fakat sizin viral çok etik olmamış bence. Bunu etik hale getirerek yapmak Lazım Kanımca...

mcatakcin bunu beğendi.
  3. mcatakcin

Hiçbir viral etik değildir (nokta)

4. elegan

elegan Kayıtlı Kullanıcı

reklamın iyisi kötüsü olmaz..

mcatakcin bunu beğendi.
  5. okursan

okursan Kayıtlı Kullanıcı

Bu bayanların bir kısmı işten anlayanlar kişilerse ve siteyi google üzerinden şikayet ederlerse ne olur acaba. Dikkatli olmak lazım. İnce bir çizgi gibi.

6. mcatakcin

O zaman yazılar index almadan yaparsınız. Şikayet etme durumda sıkıntı olmaz.

7. Csx Network

Csx Network Kayıtlı Kullanıcı

Vicdanınızda bi hareketlilik olmuyosa viral reklam güzel bi yöntem tabiki :)

8. mcatakcin

Yani öyle de denebilir :)

Csx Network bunu beğendi.
  9. Muzo

Muzo Kayıtlı Kullanıcı

Dedigine katılıyor. Anca bir yere kadar. Sağlam projeler üretmek gerekiyor. Böyle şeyler ile cebinize 3 kuruş girecek arkanızdan size 3 bin kişi sövecek. Orası ayrı bir konu.

Csx Network bunu beğendi.
  10. mcatakcin

Herkesin kafasında projeleri/stratejileri vs vardır. Bende ücretsiz wp paravanlar için uyguladığım yöntemlerden birini söyledim. Senin sağlam stratejilerin varsa paylaş bizde faydalanalım.

11. Furkan

Furkan Kayıtlı Kullanıcı

Güzel taktik, sağlam beyin fırtınası. Takdir ettim açıkçası. :)

12. mcatakcin

Kaldırıldı.

Son düzenleme: 9 Mart 2015
    Furkan, simaofcp ve okursan bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş