• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

En ucuz .org domain? veya kupon kodu.

org için kupon bulmak zor; benim bildiğim en uygun fiyatlar bunlar;

name com 6.99 usd
1 and 1 8.99
ihs 21.99 TL
isim tescil 7.99 usd
Godady 22 TL civarı

enpara bağladığım paypal hesabımla satın alamıyorum izin vermedi diyor ne yapmalıyım.

edit: Ödemeyi yapabildim :D hesabım aktif oldu şimdi hemen domain alıp süpersite yapmak zorundamıyım yarın bitiyormuş çünkü kampanya, yoksa aktifleştirdim diye istediğim zaman yapabilirmiyim @cryptosam

Son düzenleme:
Satış yapılabiliyor. Ama satış amaçlı ne denli kar edersin bilemem. Uzunca bir süreç vs. Kendim kullanıyorum, geçmişte satışta yaptım mutluyum :)

Üstadım bende kayıt yaptım para yükledim biraz sistem bozuk çalışıyor ama yaptım bir şekilde 27 tl falan var hesapta ama bir şey yapamıyorum onay falan mı gelmesi gerekiyor?

Üstadım bende kayıt yaptım para yükledim biraz sistem bozuk çalışıyor ama yaptım bir şekilde 27 tl falan var hesapta ama bir şey yapamıyorum onay falan mı gelmesi gerekiyor?
Muhtemelen kimlik doğrulaması isteyeceklerdir. Güven ile yapabilirsiniz. Yıllardır kullanıyorum 0 problem.

evet kimlik doğrulaması istiyor ben yoğunluktan fark etmedim benim hesabı iptal etmişler paranıda geri göndercez demişler

evet kimlik doğrulaması istiyor ben yoğunluktan fark etmedim benim hesabı iptal etmişler paranıda geri göndercez demişler
Benden kimlik doğrulaması istemediler. Ayrıca onay gelmeyince, gece yetkili kişiye mail attım. Bayi yetkilisi diye profil ayarlarında yazıyor. Sabah yanıt verip, onaylanmış. Aldım iki adet alan adı. Bu arada 9 tl .org diyor, 11 tl aldım ben. :)

godaddy üzerinden bulabilirsin türkçe desteğe sahip güzel bir firma

sakın network solutions üzerinden alma 2 domainim onlarda kaldı şuan alamıyorum ya fax ile çözmem lazım yada telefon ile uzun süreli iletişim.

ama benim önerim isimtescil gibi çok bilindik ve türkiye de adresi olupta bir problemde gidebileceğin yüzyüze çözebileceğin bir firma ile çalış.

Geri