En ucuz .org domain? veya kupon kodu.

'İndirimler & Kupon Kodları' forumunda elegan tarafından 21 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. elegan

elegan Kayıtlı Kullanıcı

En ucuz .org domain nerden alabilirim? veya kupon kodu lazım.

2. Alper Kanık

Alper Kanık Kayıtlı Kullanıcı

org için kupon bulmak zor; benim bildiğim en uygun fiyatlar bunlar;

name com 6.99 usd
    1 and 1 8.99
    ihs 21.99 TL
    isim tescil 7.99 usd
    Godady 22 TL civarı

3. cryptosam

cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

Alper Kanık bunu beğendi.
  4. Alper Kanık

Alper Kanık Kayıtlı Kullanıcı

Link üzerinden bayilik aldım, en azından kampanyalardan domain tedarik ederiz.

5. Heisenberg

Heisenberg Kayıtlı Kullanıcı

Merhaba hocam inceledim bayilik almayı düşünüyorum, süper site ile satış yapılıyor mu bu ara nasıl yoksa hiç uğraşmasam mı

6. cryptosam

Satış yapılabiliyor. Ama satış amaçlı ne denli kar edersin bilemem. Uzunca bir süreç vs. Kendim kullanıyorum, geçmişte satışta yaptım mutluyum :)

7. Heisenberg

saol hocam en iyisi güzel bir domain alıp süper site olayını deneyeyim olmazsa kendi domainlerimi falan alır o şekil kullanırım.

8. Heisenberg

enpara bağladığım paypal hesabımla satın alamıyorum izin vermedi diyor ne yapmalıyım.

edit: Ödemeyi yapabildim :D hesabım aktif oldu şimdi hemen domain alıp süpersite yapmak zorundamıyım yarın bitiyormuş çünkü kampanya, yoksa aktifleştirdim diye istediğim zaman yapabilirmiyim @cryptosam

Son düzenleme: 29 Kasım 2014
  9. Moderatör

Moderatör Moderatör

Üstadım bende kayıt yaptım para yükledim biraz sistem bozuk çalışıyor ama yaptım bir şekilde 27 tl falan var hesapta ama bir şey yapamıyorum onay falan mı gelmesi gerekiyor?

10. cryptosam

Muhtemelen kimlik doğrulaması isteyeceklerdir. Güven ile yapabilirsiniz. Yıllardır kullanıyorum 0 problem.

11. Moderatör

Moderatör Moderatör

Anladım, teşekkür ederim.

12. Heisenberg

evet kimlik doğrulaması istiyor ben yoğunluktan fark etmedim benim hesabı iptal etmişler paranıda geri göndercez demişler

13. Moderatör

Moderatör Moderatör

Benden kimlik doğrulaması istemediler. Ayrıca onay gelmeyince, gece yetkili kişiye mail attım. Bayi yetkilisi diye profil ayarlarında yazıyor. Sabah yanıt verip, onaylanmış. Aldım iki adet alan adı. Bu arada 9 tl .org diyor, 11 tl aldım ben. :)

14. sivaa

sivaa Kayıtlı Kullanıcı

godaddy üzerinden bulabilirsin türkçe desteğe sahip güzel bir firma

sakın network solutions üzerinden alma 2 domainim onlarda kaldı şuan alamıyorum ya fax ile çözmem lazım yada telefon ile uzun süreli iletişim.

ama benim önerim isimtescil gibi çok bilindik ve türkiye de adresi olupta bir problemde gidebileceğin yüzyüze çözebileceğin bir firma ile çalış.

Bu Sayfayı Paylaş