• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

En uygun nasıl kazanırım

Jura

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,

Günde yaklaşık 8 saat pc başındayım. Bilgisayar güvenliği,web güvenliği uzmanlığım. Kişisel sitem var ve güvenlik üzerine yazılar yazıyorum. 8 saatin boşa gitmemesi için artık gelir sağlayacak işler arıyorum. Makale yazmak olsun site içip adsense için uğraşmak olsun benim için en mantıklı hangisi olur?

Makale yazıp başkalarının sitelerine hit cekmektense
Uzman oldugun konuda siteni kurup adsense ile devam etmek çok daha mantıklı ve mahtemelen kazançlı olur.

Tapatalktan yollandı.

Bana da mantıklı gelen bu. Şuan yeniden açtığım isim soyisim siteme devam mı edeyim yoksa genel bir domain adıyla sıfırdan mı başlayayım

Şu an için yeni bir site açıp varolan siteyi de güncellemek mantıklı gibi geldi. Teşekkür ediyorum :)

Türkçe adsense ile uğraşma SEO konusunda iyi durumdaysan satış ortaklığı düşünebilirsin.

Affiliate Programlarına yönelmenizi tavsiye ederim. Tabi site açıp kendinize çalışmanızın mantığıyla aynı şey. Adsense ile de devam edebilirsiniz.

Geri