Enpara ile Adwords harcamalarına % 50 iade 50 tl üst limit

'Adwords' forumunda apollon tarafından 3 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. apollon

apollon Kayıtlı Kullanıcı

Geçen gün adwordsa 27 tl yatırmıştım bugün hesabıma 13,5 tl iade etmişler.

2. cryptosam

cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

3. Heisenberg

Heisenberg Kayıtlı Kullanıcı

Hocam acaba adwords kuponuyla birleştirebilirmiyiz, bide kredi kartımızı giriyoruz ama kuponumuzdan ve eklediğimiz paradan başka çekmez dimi para

4. cryptosam

Denemedim hocam enparayı tanımlamadım bende. Ama %50 iade varsa denemek gerek. Konu sahibi arkadaş yazacaktır.

5. apollon

Bende 100 tl lik kupon ile kullandım 25 tl haricinde para çekilmedi.İade sonraki ay yapılıyor.

6. Heisenberg

Heisenberg Kayıtlı Kullanıcı

125 tl reklam vermiş oldunuz yani hocam, nasıl geri dönüşler iyi mi ne civarda hit geldi bende de kupon var kullanmak istiyorum.

7. apollon

Hosting kategorisinde vermiştim hitler yeterliydi, bende pek anlamam ama şu konuda arkadaşlar iyi olduğunu kastetmiş.
    http://www.seocry.com/konular/adwords-reklam-verdim-hareket-yok.27/#post-943
    Sadece iki kişi hostgator refim ile hosting almış ama sitede digitalocean kodlarıda paylaşmıştım ordaki hesaba 100 dolar eklenmiş :)

8. serdar41

serdar41 Kayıtlı Kullanıcı

O değilde adwordse hesabı banlatmamak benim sorunum:) Sanırım digital ürünlere adwords kota koyuyor? sizce çaresi var mıdır?

9. cryptosam

Valla hostingte, vpsde, domain bayiliğinde vs ben çatır çatır verdim reklamı sıkıntı çıkmadı:D

10. serdar41

serdar41 Kayıtlı Kullanıcı

Ben cb ürünleri için vermiştim, 2 ay güzel devam etti tam satış getiren kelimeleri buldum, satışlarda gelirken çaktı banı adwords.. Sanırım digital ürünlerde sıkıntı..

11. okursan

okursan Kayıtlı Kullanıcı

Adwords için başlangıçtan ileri düzeye bir rehber fena olmazdı doğrusu :D

12. manyaksx

manyaksx Kayıtlı Kullanıcı

Ödemeyi direk, Adwors üzerinden mi yapıyorsunuz yoksa Google cüzdan oluşturup ondan sonra mı işlem yapıyorsunuz ?

13. apollon

Direkt.

manyaksx bunu beğendi.
  14. manyaksx

Tşk ederim 50 Tl ve üzeri 60 Tl atalım zaten 30 Tl iade olur + 100 Tl kupon kampanyası var :)

15. apollon

Duuurrrrrr üst limit 50 tl yanlış anlamışsın

16. manyaksx

Gerçekten hiç farketmedim alışmışız hep fazla fazla ödemeye ondan :( :)

apollon bunu beğendi.
  17. manyaksx

Bankanız veya kredi kurumunuz reddetme gerekçesiyle ilgili aşağıdaki ayrıntıları verdi: Finans kuruluşunuz tarafından hiçbir neden belirtilmedi,

hatası alıyorum :(

18. apollon

Hocam bankaya sorun isterseniz enparada hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar Google için.

manyaksx bunu beğendi.
  19. shape

shape Kayıtlı Kullanıcı

Şu enpara baya iş gördü, biz de atalım bi 50 tl. Bu sene baya kampanya yaptılar bu tarz umarım seneye devam eder.

20. Seo

Seo Kayıtlı Kullanıcı

Encardınızı internet alışverişlerine açtırmayı unutmayın.

Bu Sayfayı Paylaş