Ewen Chia kimdir

'Affiliate Marketing' forumunda ufuk tarafından 4 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

 1. ufuk

  ufuk Kayıtlı Kullanıcı

  Ewen Chia kimdir. Affiliate Mimarı, Dahisi Demek Hiçte yanlış olmaz.
  Kitabı Tüm Dünyada Her Dilde Çevrilmiş, ve Affiliate Sistemini Email Marketing İle Çok Kolay Bir Şekilde Yapabilen. Bir Birey.
  Facebook Fan Sayfasından Ulaşabilirsiniz.
  Ayrıca Türkiyede Kitabının İsmi.
  Google da ' 1.000.000 Dolarımı Nasıl Kazandım. Ewen Chai ' Diye Aratırsanız Daha Ayrınıtılı Bilgi Alabilirsiniz.
  Kitabın Linki : http://www.okuoku.com/kitap/internette-ilk-1-000-000-dolarimi-nasil-kazandim-ewen-chia-56673.html
  https://www.facebook.com/ewenchiafans
   
 2. fafafe123

  fafafe123 Kayıtlı Kullanıcı

  Okuyupta öneren varsa hemen alacağım.
   
  ufuk bunu beğendi.
 3. ufuk

  ufuk Kayıtlı Kullanıcı

  Bu Kitabı Ben İzmirden İKEA 'da Bulunan DR Mağazasından Satın Almıştım. Güzel Bir Kitap. Türkçe.
  Önerilir. Sanırım 20 TL ye Almıştım. Faydası Oldu.
   
 4. ozgr

  ozgr Kayıtlı Kullanıcı

  boş işler okumaya bile değmez bu tarz cpa konulu kitaplar bi çoğuda geçmişi anlatır size şunu şunu yapacaksınız kazanacaksınız diye göstermez
  basit bir anlatımla acemiler için yol gösterir yok şu sosyal ağdan şunu şöyle çek yok mail listesini al gönder yok kitleyi bul klasik saçmalıklar
  bu iş yaratıcılık ister potansiyeliniz yoksa kazanamazsınız.
   
 5. ufuk

  ufuk Kayıtlı Kullanıcı

  Sayın Özgür Bey, Yorumunuz için Teşekkür Ederim. Ancak Ben Kitabın Faydasını Gördüğümü dile getirdim.
  Diğer Kişilerinde Bundan Faydalanmasını istediğim için bu şekilde bir konu açtım.Yazmış olduğunuz yorumlarla kitabın hiç bir alakası yoktur.
  Aksine Kazanılmış ve kazanılması muhtemel olan çalışmalardır. İstediğiniz Eğitim Kitabını alın veya Almayın. Yapacak Olduğunuz Affiliate Çalışmalarında Hiç Bir Gelişme ve Azim Göstermezsrniz Hiç bir İşte Başarılı Olamazsınız. Bu Söylediğim Sizin İçin Geçerli Değil Herkez İçin Geçerli bu Benim içinde Geçerli. Kısacası Her İşin Başı Çalışmak.
  Konuyu İncelemediğiniz için Önyargılı Yazdığınızı Düşünüyorum. Bir Konu Daha İletmek Gerekirse Affiliate İşlerinden Para Kazandınızmı, Elinize veya Banka Hesabınıza Çek ldınızmı, İnşallah Bu yazdıklarınızı uygulamamış ve Kazanmış sınızdır. Çünkü Biz Firma Olarak Çalışmalar Yapmaktayız.

  Bu Forum Sitesinin Sahibi Samet Beyde, Bizim Bazı Çalışmalarımızda Bizlere Destek Olmaktadır.

  Teşekkür Ederim Hayat boyu Kazancınıza Kazanç Katmanız Dileğiyle . İyi Akşamlar.
   
 6. SiyahGiyen

  SiyahGiyen Moderatör

  Tam olarak hiç bir yol gösterici size bunu yapın para kazanın demez. Aylarını, yıllarını harcadığı herşeyi size 150-200 sayfada da anlatmaz. Kitapta/sitede okuduğunuz şey size yola çıkma ve yolda değişik şeyler görme adına farklı bir bakış açısı sunabiliyorsa zaten amacına ulaşmıştır. Okuduğunuz şeyinde amacı bu olmalı. Ufkumuzu genişleten, bize yolda yardım eden her şey güzeldir.
   
  ufuk bunu beğendi.
 7. hboz

  hboz Kayıtlı Kullanıcı

  Kitabı okudum , faydalı bilgiler var tabiki , adam milyoner olmuş ama ne şartlar altında yılmadan ve birikimini tüm parasını (binlerce dolardan bahsediyor kitabında) programlar , kitaplar alarak harcamış her seferinde kaybetmiş olsada o bu kayıplardan kazanımlar çıkarmış kendine çok şeyler ögrenmiş aslında para harcamadan ve sıkıntılara katlanmadan başarıya kavuşulamayacağını öğrendim ben ilave olarak , bir günde 1.4 milyon $ nasıl kazandığınıda anlatıyor kitapta , affiliate marketing , email toplayarak bir kitle oluşturmanın nasıl yapılacağı , bu kitleyi nasıl kullanacağınızı sürekli bir gelir kaynagına dönüstürmeyi fln, gibi bilgileri veriyor kitapta.

  [​IMG]
   
  ufuk bunu beğendi.
 8. grafen

  grafen Kayıtlı Kullanıcı

  İlk fırsatta okuyacağım
   
 9. serdar41

  serdar41 Kayıtlı Kullanıcı

  Evet bende bu ismi duydum ve rastladım özellikle clickbank üzerine çalışırken çok telaffuzu geçti zatın. Affiliate marketing zaten internetten bana şu anda en çok para kazandıran bir yöntem. Tavsiyeniz için teşekkürler, kitabını alacağım. Kitabın içeriği hakkında biraz bilgi verebilir misiniz acaba? mail marketinge bende ağırlık verdim son zamanlar ve sanırım elimde olması gereken bir kaynak olacak. Email marketing için ne gibi bir yol haritası sunuyor acaba merak ettim? Aslında bende bu uğurda eğitim ve taecrübe için harcıyorum ve de kazanıyorum sanırım gidişat doğru:)
   
 10. ozgr

  ozgr Kayıtlı Kullanıcı

  hocam yorumum size karşı değil zaten kitabı okumadım önyargılı yazmış olabilirim fakat cpa üzerine bir çok kitap okudum yerli yabancı genellikle aynı şeyleri tekrarlıyorlar
  ona dert yandım :) bunun sebebi biraz da yazdıklarıyla kazanç elde etmek isteyenler yüzünden amerikada tonla var
  ayrıca geçmiş yıllarda büyük kazançlarım oldu demek istediğim söylenilen şeylerle kazanç elde etmek zordur yaratıcılıktan kastım kendi tekniğinizi geliştirmek
  zaten doğru hamleyi yapıp sistemi oturtunca kazanç su gibi kendi kendine akıyor :D
   
 11. SEOnostra

  SEOnostra Kayıtlı Kullanıcı

  Google'da 1.000.000 Dolarımı Nasıl Kazandım?

  Cevap: Viral bir haber üreterek kitap yazdım. Sonrasında bunu merak edenler kitaplarımı alınca 1 milyon dolar kazandım. Teşekkürler Google :D
   
 12. mhmtaliskr

  mhmtaliskr Kayıtlı Kullanıcı

  Hocam, affiliate sistemi hakkinda bende arastiriyorum. Bu konuda daha saglikli bir bilgi için nereleri onerirsiniz?
   
 13. ufuk

  ufuk Kayıtlı Kullanıcı

  mhmtaliskr ve serdar41 bunu beğendi.
 14. ufuk

  ufuk Kayıtlı Kullanıcı

  mhmtaliskr ve serdar41 bunu beğendi.
 15. serdar41

  serdar41 Kayıtlı Kullanıcı

  Hocam şöyle söyliyim uzaktan yakından yaklaşık 4 seneden beri affiliate işi ile ilgiliyim. Bana göre internette para kazandıran en önemli yollardan biridir, kazançlıdır ve uzun vadelidir. Ücretli ücretsiz pekçok kaynak aldım işe yarayan yaramayan fakat tecrübe edindiğim için şikayetçi de değilim. Nette araştırırsan güzel kaynaklar var, takıldığın yerlerde paslaşırız, kolay gelsin bol kazançlar.
   
  ufuk ve mhmtaliskr bunu beğendi.
 16. mhmtaliskr

  mhmtaliskr Kayıtlı Kullanıcı

  Hocam çok sağolun verdiğiniz siteler için.. Bu forumu kuran, seo ve pek çok deiğer konuda bilgilenmeme vesile olan cryptosam'ı sürekli takip ediyorum:) Yalnız matthewwood'u ilk kez duydum inceleyeceğim çok teşekkür ederim..
   
  ufuk bunu beğendi.
 17. mhmtaliskr

  mhmtaliskr Kayıtlı Kullanıcı

  Serdar hocam, bende e-ticaret ile başladım ağzım amötörlük ve yanlış alan seçiminden ağzım baya yandı. Fakat affilate işini 2 aydır araştırıyorum. En son sizinde dediğiniz gibi kitaplar almaya başladım. Fakat sanırım yurtdışı bu anlamda çok zengin..Tabi dil sorunu olduğuna yavaş ilerlemek durumunda kalıyorum. Peki sizce deneye yanıla mı gitmeli yoksa önce azmedip öyle mi yola çıkmalı?
   
 18. serdar41

  serdar41 Kayıtlı Kullanıcı

  Sen tersten başlamışsın hocam bana göre:) bende e-ticarete girdim bu aralar fakat bana zor geldi sanırım digital ürün satışında rahata alıştık:) Evet arkadaşın önerdiği gibi yurtdışında insanlar affiliate işinden binlerce dolar kazanıyorlar. İngilizce başlarda sorun olabilir fakat orta seviye ingilizce biraz idare edecektir fakat pro seviye ingilizce olursa daha güzel tabi. İnglizce makalede yazdırabilirsin. Deneme yanılmadan vazgeçme hocam; bu işi ilk başlayanlar ve yol alanlar deneme yanılmadan çıkardıkları ders ve yöntemlerle ciddi oranda para kazanmışlar. Her işte olduğu gibi; emek,sabır ve odaklı çalışma olmadan para kazanılmıyor hocam. Kolay gelsin.
   
  mhmtaliskr bunu beğendi.
 19. mhmtaliskr

  mhmtaliskr Kayıtlı Kullanıcı

  Evet maalesef hocam kaybedince acı bir tecrübe ile öğrenmiş olduk ne yapalım :( Çok haklısınız biraz daha araştırıp o şekilde deneme yanılma ile başlamayı planlıyorum hakkımızda hayırlısı bakalım..Hem ingilizcemizi de geliştirmiş olacağız zorunlu olarak desenize:)
   

Bu Sayfayı Paylaş