Fikir lazım kafam durdu :(

'Proje Önerileri' forumunda Winchester tarafından 3 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Winchester

Winchester Kayıtlı Kullanıcı

Arkadaşlar elimde odur.net isim li bir domain var facebook ta yada diğer sosyal ağlarda millet bi yazı yazdığında anlamsız bir şekilde sonuna odur.net yazıyor bende o sayede keşfedip aldım bu domain ama ne yapacağımı bilmiyorum :(

2. cryptosam

cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

Sitil önerileri ya da kombin önerileri hakkında bir site olabilir. İşte bilmemne için kombin önerisi bilmemne. Birde beğendim beğenmedim diye alan yaparsın. Millet beğenir vs. Ama sen beğen yerine odur vs dersin markalaşmak için.

Birde güzel ünlüler vs gibi bir şey yapar aynı mantıkla oylamaya açarsın ondada odur kullanırsın. Aklıma gelen 2 şey bunlar.

okursan ve Winchester bunu beğendi.
  3. Winchester

Winchester Kayıtlı Kullanıcı

Güzel fikirler çok teşekkürler üstadım. Üstadım bir de özel den mesaj atsam bana bi konuda yardımcı olurmusun

4. cryptosam

cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

Elden gelecek bir şey ise zaman çok almayacaksa hocam elden geldiğince oluruz. Ama forum geneline sorarsan da özel değilse her kes yardımcı olacaktır. Ya da özel değilse diğer kişilerde aynı sorunla karşılaşınca ellerinde çözüm olmuş olur.

Bu Sayfayı Paylaş