Film Sitesi Asla Adsense Alamaz mı ?

'Adsense' forumunda seo sensey tarafından 27 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

 1. seo sensey

  seo sensey Kayıtlı Kullanıcı

  Merhaba arkadaşlar. Bazı forumlarda film sitesine adsense reklamı aldığını söyleyen kişiler var. Benim de kafamı kurcladı. Bir hinlik yapıp bir şekilde film sitesinde adsense kullanamaz mıyız ?

  İlk başta her şey politikaya uygun ilerlese 6 ay sonra falan site iyice otursa usulce filmler eklenemez mi ? Bu konuda denemeye değer fikri olan var mı?
   
 2. serdar41

  serdar41 Kayıtlı Kullanıcı

  Hocam şu hinlik olayını bence kafandan sil google ye karşı. Tam para kesinleşecek iken banlanan ve onca emeği giden çok kişi var. Alengirli işi google eninde sonunda cezalandıracaktır, belki de dünyanın en gelişmiş teknolojilerinden birini kullanıyor google. Kuralına göre oynamak bence uzun vadede kazandıracaktır.
   
 3. seo sensey

  seo sensey Kayıtlı Kullanıcı

  Hocam zaten film sitesi. Gidipte normal sitelere denenmez. Adsense zaten yok yani ortada. Ha olur mu acaba diye bir düşünce benimki. Aslında bu da şöyle gelişti. Bugün baktım genel bu alanda reklam alanların haline. Tıklama başı 5 kuruşlar 1 kuruşlar var. Adsense bir şekilde olursa gelir katlanabilr belki. Olmazsa satış ortaklığı gibi sistemler denemek lazım. 1 kuruş için site yapmak ? Adam şevke gelmez ya bi kere.

  Bir de hayatın tadı bu hinliklerde çıkıyor be arkadaş. Günlük hayatın verdiği stresten böyle hinlikler kurtarıyor beni. Asıl amaç belki para da değil bir şekilde google amcaya dokundurmak :)

  Napalım şimdi 1 kuruş için site mi yapalım :)
   
 4. serdar41

  serdar41 Kayıtlı Kullanıcı

  Satış ortaklığı yapın hocam. Nice siteler var adsenseden kazandığının katını kazanan ve adsense banlamış çok ta tıın diyen:)
   
 5. seo sensey

  seo sensey Kayıtlı Kullanıcı

  Film sitesinde nasıl olur ki o iş. Tavsiye edebileceğin firma var mı genel bir araştırayım
   
 6. serdar41

  serdar41 Kayıtlı Kullanıcı

Bu Sayfayı Paylaş