GG Dükkan Satışları Arttırma

'Adwords' forumunda batu78 tarafından 13 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. batu78

batu78 Kayıtlı Kullanıcı

Merhaba arkadaşlar,
    Gittigidiyordaki dükkan satışlarımı arttırmak için adwords kullanmam iyi derecede artış sağlar?
    Biliyorum Gittigidiyorun kendi reklam sistemi var. ücretiyle iş ortaklığı ağına ekledim tüm ürünleri. fakat daha da arttırmak için ne yapmalıyım.
    Not: dükkan yeni açıldı. 2.gününde google'de index aldı.

2. yasaronal

yasaronal Kayıtlı Kullanıcı

Konuyu takipyeyim...

3. isousluer

isousluer Kayıtlı Kullanıcı

Merak ettiğim bir konu. Ben de takipteyim.

4. serdar41

serdar41 Kayıtlı Kullanıcı

Takip edilesi konu, takipteyim..

5. yasaronal

yasaronal Kayıtlı Kullanıcı

Herkes takipte, ama katkı edecek biri çıkmadı :)

6. batu78

batu78 Kayıtlı Kullanıcı

aynen, bekliyoruz ama sonuç yok.

Sony Xperia Z2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

7. SiyahGiyen

SiyahGiyen Moderatör

Bu konu hakkında tam olarak bire bir çalışmam olmadı. Yazacaklarımı belki ufak bir fikir verir diye yazıyorum.
    Adwords tık başı para alırken bir çok etkene dikkat ediyor. Eğer GG dükkanınızı anahtar kelimeniz açısından iyi düzenlerseniz adwords açısından iyi olabilir. Adwords konusunda uzman değilim ama bir çok anahtar kelimede arama motoru üzerinden kendi sitesinin ismini aratıp bu şekilde adwords reklam verenleri gördüm. Bu şekilde tık başı maliyetlerin de düştüğünü söylüyorlardı.

8. mhtkarakose

mhtkarakose Kayıtlı Kullanıcı

bu tarz siteler otomatik yapıyor iyi hazırlanmış bir kampanya ile bu tarz siteleri geçebilenler var hatta organik sistemdede bunu yapıyolar siteler sabit kullanıcıdan işi götürüyorlar bence

9. xylgn

xylgn Kayıtlı Kullanıcı

gittigidiyor zaten senin için merchandise den adwords açıyor. sen açma kurtarmaz zarar edersin. onların maliyeti seninkinden daha küçüktür.

10. mhtkarakose

mhtkarakose Kayıtlı Kullanıcı

doğru diyor kalite puanları daha yüksektir tbm düşüktür :)

Bu Sayfayı Paylaş