Gıda Ürünlerinin Fotoğrafını Çekebilen ?

'Lak Lak' forumunda oalatumur tarafından 19 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. oalatumur

oalatumur Kayıtlı Kullanıcı

Selam arkadaşlar,

Bir projem için gıda ürünlerinin fotoğrafının çekilmesi gerekiyor.Bahsettiğim konu cep telefonu ile yeğenimiz fotoğrafını çekmek gibi bir şey değil.Sıcak gıda ürünlerinin fotoğraflarını iştah kabartıcı şekilde çekmek ve bakana " ağzım sulandı lann kapa şunu" dedirtmektir.Bu konuda iddaası olan babayiğitler varsa konu altından ya da PM ile bekleriz efem.

2. yerdemli

yerdemli Kayıtlı Kullanıcı

3. TechnicaL

TechnicaL Kayıtlı Kullanıcı

Daha önce Manzara, Portre, Düğün ve Basın Fotoğrafçılığı alanlarında çalıştım ama ne yalan söyleyeyim hiç yemek fotoğrafı çekmedim. :)

Bir süre önce makinemi satmıştım fakat Ankara ya da İzmir'de iseniz arkadaştan makinesi ödünç alabilir ve deneme çekimi tarzında bir şey yapabiliriz.

Bir de şunu ekleyeyim, öyle tam da istediğiniz tarzda bir iddiam yok ama çeşitli türlerde fotoğrafçılık yapmam ve yaptığım işin gerek akademisyenlerde, gerekse de müşteriler tarafından beğenilmesinin verdiği gazla deneyebiliriz diyorum. :)

4. selimania

selimania Kayıtlı Kullanıcı

hangi ildesiniz

5. oalatumur

oalatumur Kayıtlı Kullanıcı

Teşekkür ederim, kendileri ile görüşeceğim.

Hocam istanbuldayım, genede ilginiz için teşekkür ederim :)

İStambuldayım, bu işi mi yapıyor sunuz ?

6. dragon0788

dragon0788 Kayıtlı Kullanıcı

Hocam, sahibi olduğumuz Asthor Ajans bünyesinde çekimlerinizi yapabiliriz. Ofisimiz Mecidiyeköy'de, başka biriyle anlaşmadıysanız telefon numaranızı verirseniz, sizinle irtibata geçeriz. İyi çalışmalar...

7. selimania

selimania Kayıtlı Kullanıcı

yok hocam ben yapmıyorum. Tanıdığım kişinin iletişim bilgilerini gönderdim. Hoşuna giderse ararsın

Bu Sayfayı Paylaş