Godaddy .com domain kaydı 0.99$'dan başlayan fiyatlarla indirim kodları

'İndirimler & Kupon Kodları' forumunda cryptosam tarafından 6 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. hboz

hboz Kayıtlı Kullanıcı

Herkese merhaba az önce 2.65 tl ye com domain aldığım kupon kodu
    te99comp

2. Adwin

Adwin Kayıtlı Kullanıcı

Buradakilerin çoğunu denedim süresi bitmiş sanırım. Az önce yeni bir kod buldum. Kullanacak arkadaşlar faydalansın
    FB99TRMR01 - 2.20 TL

3. blackstar

blackstar Vip Üye

Verdiğin kod ile 2.20 TL'ye domain aldım saolasın. Ayrıca bu siteyi takip etmekte fayda var.

4. Sherlock Holmes

Sherlock Holmes Kayıtlı Kullanıcı

şimdi bu godaddy'den yeni bir domain alırken 1-2 tl ye alıyoruz da, yenilemek isteyince 15$ diyor meret. Böyle birşey başına gelen ve başka bir domain sitesine taşıyan var mı arkadaşlar. Yani tavsiye edebileceğiniz bir site..

5. seo sensey

seo sensey Kayıtlı Kullanıcı

Ustam aynen dediğin gibi 3 liraya aldım yenilemek için 40 lira istediler. Ben de hemen isim tescile geçtim normal domain kayıt fiyatına.

6. Sherlock Holmes

yaptığım araştırma ve tecrübemi paylaşayım, namesilo.com var, 8$ diyor, 1$ indirim kodu var, 7'ye transfer ediyorsunuz.

7. Sherlock Holmes

Arkadaşlar, ara ara yeni domainler alıp sevdiğim arkadaşlara hediye ettiğim için burayı sürekli takip ediyordum. Ama bu gece öyle birşey oldu ki hiçbir kod çalışmadı. Ben de bir tane kod buldum sizinle de paylaşayım.
    .COM- 6 TL Civarı
    --------------------------------------------------
    [CJCR699B]

Bu Sayfayı Paylaş