Godaddy Deluxe Paket 2.Site Kurulumu Sorunu Hakkında Yardım

'Soru Cevap' forumunda mhmtaliskr tarafından 21 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. mhmtaliskr

mhmtaliskr Kayıtlı Kullanıcı

Merhaba, arkadaşlar sizlerden bir konuda yardım rica ediyorum. Bir türlü kurulum yapamadım. godaddy'de deluxe paket aldım. İlk sitemi sorunsuz kurdum. 2.site için addon domain olarak alan adımı ekledim, klosor olarak belge yolunu belirttim. wordpress kurulumunu yaptım. fakat sitem www.xyz.com şeklinde değil, www.xyz.com/klasoradı şeklinde çalıştı. Godaddy konusunda ilk kez deneyimliyorum.
    Bunun için nasıl bir yol izlemem gerekiyor? 2 Gündür uğraşıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

2. cernobil

cernobil Kayıtlı Kullanıcı

Hocam wordpress mi kurdunuz yoksa baska bir scriptmi ona gore yardimci olmak isterim. Eger wordpress kurduysaniz WordPress admin panelinden > Ayarlar > Genel
    WordPress adresi (URL) > Düzenlemelesini Yapın
    Site adresi (URL) > www.xyz.com/klasor yaziyodur klasoru silin www.xyz.com Düzenlemesini Yapın
    Seçenekleri Kaydedin
    Bu aşamada “Not Found” uyarısı alacaksınız sakın telaş yapmayın.

FTP’yi açın ve alt dizindeki wordpress dosyalarını ana dizine taşıyın.
    Sonra sitenize güzelce giriş yapabilirsiniz

Ancak baska scriptlarsa scripti yazin elimizden geldigince halletmeye calisalim

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

mhmtaliskr bunu beğendi.
  3. mhmtaliskr

@cernobil Hocam cok sagolun, yeni yeni ogrenmeye baslayinca kolay işlemler bile sorun olabiliyor..dediğiniz yöntemle sitemi istediğim hale getirebildim..

4. cernobil

cernobil Kayıtlı Kullanıcı

Estağfurullah hocam illaki sorunlar çıkacak ve sorunlari çözüme kavusturup dahada öğrendikce dahada zevkli olacak herhangi bir konuda takilirsaniz seve seve yardimci olurum kolay gelsin iyi calismalar

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

mhmtaliskr bunu beğendi.
  5. Karrizima

Karrizima Kayıtlı Kullanıcı

Godaddy iyi güzel ama hem arayüzü hem deluxe hostingi çok yavaş. Hadi hostingi 512md ram var ondan yavaş, arayüz neden bu kadar yavaş bi türlü anlamadım

6. mhmtaliskr

Haklisiniz hocam ogrendikce cok daha keyif veriyo, fakat ayrica bi iste calistigimdan geceleri firsat bulup ugrasmaya gayret ediorum. Umarim başarılı olurum.

7. mhmtaliskr

Hocam ilk kez kullaniyorum. Daha once guzelnette cpanel kullamistim. Godaddynin arayuzu biraz karisik geldi ama su an ogrenmeye calisiorum.

Bu Sayfayı Paylaş