• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Google, 2014 yılının en çok arananlarını açıkladı

Heisenberg

Kayıtlı Kullanıcı
Türkiye’den 2014’te en çok arananlar
  1. Seçim Sonuçları
  2. Dünya Kupası 2014
  3. Soma
  4. Flappy Bird
  5. Kobani
  6. İşid
  7. Als Hastalığı
  8. Selfie
  9. Torba Yasa
  10. Gazze
Tüm dünyada 2014’te en çok arananlar
  1. Robin Williams
  2. World Cup
  3. Ebola
  4. Malaysia Airlines
  5. ALS Ice Bucket Challenge
  6. Flappy Bird
  7. Conchita Wurst
  8. ISIS
  9. Frozen
  10. Sochi Olympics

xyz aramalar dahil edilmiyor sanırım bu istatistiklere.

Kanımca bu aramalar gerçeği yansıtmıyorlar. Bakın, Alexa'da ilk yüz içinde, en az dört tane xyz site var. Zaten 100 sitenin, diğerleri de Google, Amazon gibi sıra işgal eden sitelerden oluşuyor.

Vallahi şaştım :) Türkiye'de bir mankenin aranma sonuçlarında ismi yok. Bizde hakikatten gelişme var takdir ediyorum :) Flappy Bird'de inanılmaz bir aranma almış hakikaten adam DOS mantıklı oyunu ile devrim yaptı resmen

Vallahi şaştım :) Türkiye'de bir mankenin aranma sonuçlarında ismi yok. Bizde hakikatten gelişme var takdir ediyorum :) Flappy Bird'de inanılmaz bir aranma almış hakikaten adam DOS mantıklı oyunu ile devrim yaptı resmen

Hocam türkiye bir üst seviyeye atladı şu anda :) manken isimleri ile uğraşmıyorlar direk xh.... gibi sitelere giriyorlar. mahalledeki manav bile biliyor artık o derece oldu

Geri